Výroční číše na víno Swarovski 70

Pohár na víno k 70. výročí 
  • ručně broušený pohár k výročí narozenin
  • vyrobeno z prémiového křišťálového skla
  • osázeno křišťály Swarovski®
  • výška poháru 265 mm
  • šířka poháru 87 mm
  • objem 450 ml
  • elegantní dárková krabička
  • není možné umývat v myčce nádobí, pouze ruční mytí v jemném saponátu

Výrobce Diamante Slovensko

Kód SW1222.501.70

499,00 

Skladem

EAN: 8586017242197 Katalogové číslo: 1727 Kategorie:

Výroční číše na víno

Každý životní mezník si zaslouží být oslavován se stylem a elegancí. Právě pro tyto významné chvíle přinášíme exkluzivní výroční číše s vybroušeným číslem od renomované slovenské firmy Diamante. Naše číše nesou nejen výjimečnou hodnotu, ale také dlouhodobou tradici perfektního řemesla a luxusu.

Každá výroční číše je zhotovena s precizností a vášní. Číše jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálu, který dodává našim výrobkům výjimečný lesk a krásu. Každá číše je elegantního tvaru, který reflektuje nejnovější světové trendy. Při pohledu na číši si okamžitě všimnete jemného a přesného brusu, který podtrhuje její nezaměnitelnou krásu.

Naše výroční číše jsou dokonale doplněny krystaly Crystals by SWAROVSKI®, které jsou umístěny s precizností a pečlivostí. Tyto krystaly nejenže dodávají číším nádherný lesk, ale také symbolizují zvláštnost každého okamžiku, který si zaslouží být oslavován. Díky speciálnímu adheznímu materiálu zůstávají krystaly na svém místě i při častém používání.

Abychom každý okamžik oslavy udělali ještě výjimečnějším, každou výroční číši dodáváme v luxusní designové krabičce. Stačí ji otevřít a zahájit oslavu ve stylu. Každý doušek z naší číše se stane nezapomenutelným zážitkem, díky odleskům krystalů a skvělému designu.

Oslavte významné momenty života s výroční číší od Diamante a vytvořte nezapomenutelné vzpomínky plné elegance, luxusu a radosti. Náš výrobek je dokonalým dárkem pro ty, kteří si zaslouží jen to nejlepší.

Další informace

Hmotnost 0,28 kg
Rozměry 10 × 10 × 26 cm