Váza na květiny Diamante Barell Gold

1.084 

Moderní váza s atraktivním designem Gold
  • moderní váza se zlatým povrchem
  • váza je dekorovaná Swarovski® křišťály
  • bezolovnatý křišťál dekorovaný jednoduchým výbrusem
  • váza určená pro středně velké kytice
  • výška 250 mm
  • průměr vázy 120 mm
  • nelze používat v myčce nádobí, mytí pouze ručně v jemném saponátu

Výrobce Diamante® Slovensko

Kód SW1151.325.ELX

Jen 1 skladem

Firma Diamante®

Vítejte v zázračném světě skleněných pokladů, kde se krása střetává s dokonalostí. Jsme hrdí, že vám představujeme sklářskou firmu Diamante®, vašeho věrného průvodce do říše elegancí a darů, které zanechávají nezapomenutelný dojem. Vášnivá oddanost kvalitě a kráse vede k výrobě těch nejvzácnějších skleněných váz, které zdobí a zároveň oslavují váš životní styl.

V každém našem výrobku se odráží umělecká ruka našich mistrovských sklářů, kteří se s láskou a péčí věnují každému detailu. Moderní i nadčasové vzory jsou pečlivě a ručně vybroušeny do každé vázy a sklenice, vytvářející tak unikátní díla, která zaujmou každý pohled.

Přivítejte krásu do svého domova s našimi unikátními skleněnými vázami. Naše vázy jsou nejen krásným doplňkem pro váš interiér, ale také skvělým dárkem pro vaše blízké. Darujte jim vázu od Diamante® zdobenou atraktivním leptaným motivem volavky a udělejte jim radost, která zazáří jako krásný květ v této skleněné nádheře. Každá květina si v naší váze najde své místo a stane se dokonalým symbolem krásy a elegance ve vašem domově. Vyberte si svou vysněnou vázu od Diamante® a oslňte svět svým výjimečným vkusem.

Dovolte nám, abychom vás pozvali do světa skla, kde se elegance mísí s dokonalostí a kde každý kousek je výrazem vašeho jedinečného stylu.

Další informace

Hmotnost 0,97 kg
Rozměry 14,5 × 15 × 26,5 cm
EAN: 8586022123368 Katalogové číslo: 5318 Kategorie: ,