Váza na květiny 25 cm Conical Bloom

Váza na květiny s ručním brusem a křišťály

Váza na květiny s jemným broušeným dekorem květin a křišťály Swarovski. Elegantní tvar, výška 25 cm, dárkové balení. Ideální dárek pro ženy.

  • moderní váza s ručním matným výbrusem
  • váza je osázena křišťály Swarovski®
  • váza určená pro středně velké kytice
  • váza je stabilní
  • výška 250 mm
  • průměr hrdlo 125 mm
  • váha 885 g
  • nelze používat v myčce nádobí, mytí pouze ručně v jemném saponátu

Výrobce Diamante® Slovensko

Kód SW3462.125.ELX

899,00 

Jen 1 skladem

Váza na květiny s broušeným dekorem a křišťály Swarovski

Váza na květiny zaujme hned v první chvíli čistým tvarem, jemným broušeným dekorem květin a decentními křišťály Swarovski, které dodávají celku elegantní lesk bez okázalosti. Tento design spojuje jednoduchost s detailním zpracováním a vytváří harmonický doplněk do moderního i klasického interiéru.

Výška 25 cm nabízí ideální proporce pro čerstvé květiny, sezónní vazby i samostatné aranžmá. Díky vyváženému tvaru váza nepůsobí těžce a snadno se začlení do různých stylů bydlení.

Váza na květiny jako nadčasový doplněk interiéru

Interiér získá s touto vázou jemný akcent, který nepřebíjí ostatní dekorace. Broušený motiv květin vytváří na povrchu plastický efekt a křišťály Swarovski zachytávají světlo v drobných odlescích, které se mění během dne.

Jednoduchá silueta podporuje univerzální využití. Váza se hodí na jídelní stůl, komodu, polici i konferenční stolek. V prázdném stavu působí jako elegantní dekorace, s květinami pak zvýrazní jejich přirozenou krásu.

Elegantní řešení pro každodenní aranžování květin

Praktické rozměry umožňují snadnou práci s různými druhy květin. Váza vynikne s růžemi, tulipány, liliemi i lučními květy. Stabilní základna zajišťuje bezpečné postavení a přehledné uspořádání stonků.

Broušený dekor nepůsobí rušivě a podporuje celkový dojem lehkosti. Díky tomu se váza hodí nejen pro slavnostní příležitosti, ale i pro běžné použití v domácnosti.

Váza na květiny jako promyšlený dárek

Díky elegantnímu vzhledu a dárkovému balení představuje váza vkusný dárek, který potěší na první pohled. Jemné zdobení křišťály Swarovski dodává produktu ženský charakter, aniž by působil přehnaně zdobně.

Váza se hodí jako dárek:

  • k narozeninám

  • ke svátku

  • ke Dni matek

  • k výročí

  • jako poděkování

  • k nové domácnosti

Darovaný předmět zůstává praktický, nadčasový a dlouhodobě využitelný.

Proč zvolit tuto vázu na květiny

Spojení jednoduchého tvaru, precizního broušeného dekoru a jemných křišťálů Swarovski vytváří vyvážený celek s vysokou estetickou hodnotou. Váza nepodléhá trendům a zachovává si elegantní vzhled i po letech používání.

Výška 25 cm poskytuje dostatek prostoru pro různé typy květinových vazeb a zároveň nepůsobí dominantně. Díky tomu se váza snadno kombinuje s dalšími dekoracemi v interiéru.

Další informace

Hmotnost 1,08 kg
Rozměry 15 × 14,5 × 26 cm