Tvarované mýdlo

398,00 

Mýdlový cop k zavěšení a provonění interiéru
  • dekorativní levandulové mýdlo
  • určeno k zavěšení
  • k provonění koupelen a šatníků
  • vůně provensálské levandule
  • váha mýdla 100 g

Výrobce La Savonnerie de Nyons

Složení: sodium palmate · sodium palm kernelate · aqua (water) · palm kernel acid · butyrospermum parkii (shea) butter* · olea europaea (olive) fruit oil · glycerin · parfum (fragrance) · sodium chloride · tetrasodium edta · tetrasodium etidronate · linalool · coumarin · ci 77007 (ultramarines) * ingrédient issu de l’agriculture biologique

Skladem

Francouzský mýdlový cop Levandule

Originální zpracování mýdla do copu ve stylu Provence. Mýdlový cop je krásný, voňavý a dekorativní kousek  ve stylu Provence. Provoní, a ozdobí jakýkoliv prostor. Levandulový olej je oblíben pro své zklidňující schopnosti, které se projevují i na psychice člověka při bolestech hlavy, nervozitě, závratích, depresích, nespavosti. Člověka zároveň energizuje a pozdvihuje ducha celkovým zlepšením nálady. Na pokožku má hojivé účinky, výborně se uplatní na slabší popáleniny.

Kosmetika která přetrvala staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a Nyonovým olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví .

Naše přání? Probuďte své smysly pomocí vůní provensálských mýdel . Všechny ingredience, barvy, vůně, ale také vintage vizuály jsou pečlivě vybírány tak, aby vás inspirovaly ke vzpomínkám na dětství, sladkou nostalgií a poezií...

Zůstaňte autentičtí a pomáhejte šířit dědictví Le Savonerie de Nyons

Další informace

Hmotnost 0,4 kg
Rozměry 48 × 17 × 5 cm
EAN: 9315121779874 Katalogové číslo: 1518 Kategorie: ,