Swarovski znamení zvěrokruhu Ryby

435,00 

Dárková figurka znamení Zvěrokruhu Ryby

Zdobeno krystaly Swarovski®

Znamení Ryby  20.2. – 20.3.

Dárková krabička

Není skladem

Ryby - muž

Muž ve znamení Ryb je citlivý a touží po ideálech. Je sociální typ, utrpení druhých jej nutí k pomoci a obětavosti. Mají dar naslouchat jiným lidem a díky této vlastnosti bývají velmi oblíbenými partnery. Vynikají též dobře vyvinutou intuicí a tak bývají úspěšní v oborech lékařství a umění. Muži narození ve znamení Ryb jsou velmi pohostinní, projevují velkou lásku k přírodě a zvířatům, jsou trpělivý a mají pochopení pro druhé.

Ryby - žena

Žena ve znamení Ryb touží být milována velkou láskou a sama oplácí stejným. Bývá tichá a důvěřivá, krásná a citlivá. S ostatními jedná vždy příjemně, je upřímná a obětavá. Žena Ryba se cítí nejlépe v rodinném kruhu, překypuje nesmírnou láskou ke svým dětem. Pro členy rodiny a své přátele se ráda obětuje. Žena Ryba má hluboký vztah k umění a přitahuje jí tajemství.

Bohatě zdobená Swarovski figurka znamení Zvěrokruhu Ryby jistě přitáhne pozornost každého obdivovatele krásných věcí.Při výrobě figurek je kladen důraz na nejmenší detail a tak je každý kousek malým uměleckým dílem.Každá figurka je pozlacená a bohatě zdobená krystaly Swarovski. Díky esteticky zpracované krabičce je toto malé umělecké dílo okamžitě připraveno jako velice atraktivní dárek.

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Katalogové číslo: 1773 Kategorie: , Štítky: ,