Swarovski znamení zvěrokruhu Blíženci

435,00 

Dárková figurka znamení zvěrokruhu Blíženci

Zdobeno krystaly Swarovski®

znamení Blíženci  21.5.- 21.6.

Dárková krabička

Není skladem

 Blíženec muž

Muž Blíženec se vyznačuje aktivitou, touhou po vědomostech, novém poznání, po širokém duševním rozhledu. Má rád změny a rychle se dokáže přizpůsobit. Bývá velmi tolerantní a sám toleranci vyžaduje. Ke šťastnému životu potřebuje svobodu pohybu a pocit volnosti. Jeho velkou bojovou zbraní je slovo, názory ostatních ho příliš nezajímají, jde si svou vlastní cestou. Je ctižádostivý a zároveň ochotný pomáhat všude tam, kde je to potřeba.

 Blíženec žena

Žena narozená ve znamení Blíženec je inteligentní, společenská, milá, všestranná a krásná. Zajímá se o literaturu, výtvarné umění, hudbu, ale i módní trendy. Ženy Blíženec jsou obdařeny intelektuálními schopnostmi, mají vlohy i pro vědecké práce. Jako matky poskytují svým dětem mnoho volnosti a samostatnosti. Výrazným rysem je dobrosrdečnost a soucit s druhými.

Bohatě zdobená figurka znamení Zvěrokruhu Blíženci jistě přitáhne pozornost každého obdivovatele krásných věcí.Při výrobě figurek je kladen důraz na nejmenší detail a tak je každý kousek malým uměleckým dílem.Každá figurka je pozlacená a bohatě zdobená krystaly Swarovski. Díky esteticky zpracované krabičce je toto malé umělecké dílo okamžitě připraveno jako velice atraktivní dárek.

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Katalogové číslo: 1767 Kategorie: , Štítky: ,