Šálek s podšálkem káva Klimt Strom života

799,00 

Šálek s podšálkem na kávu, čaj a capuccino 

  • porcelánový šálek s podšálkem s dekorem slavného Klimtova obrazu Strom života
  • objem šálku 350 ml
  • průměr podšálku 165 mm
  • baleno v dárkové krabičce
  • nelze používat v myčce nádobí a mikrovlnné troubě

Výrobce Carmani®

Skladem

Šálek s podšálkem Gustav Klimt

Představujeme vám exkluzivní porcelánový šálek s podšálkem, který nese ducha uměleckého mistra Gustava Klimta. Inspirací pro jeho dekoraci se stalo ikonické Klimtovo dílo "Strom života" a výsledek je nádherně dekorovaný šálek, který přináší umění a eleganci do každodenního rituálu pití kávy nebo čaje.

Tento šálek je více než jen hrnek na kávu a čaje. Je to kus uměleckého dědictví, který zdobí váš stůl a zároveň vás vtahuje do světa Gustava Klimta. Na jemném porcelánu najdete motiv obdivovaného díla "Strom života", který je vyobrazen s neuvěřitelnou precizností a láskou k detailu, stejně jako v Klimtových obrazech.

S tímto šálkem můžete zahájit každý den s kávou i čajem, které ještě více povznesou váš duševní stav. Šálek s podšálkem se zabalen v elegantním papírovém kufříku a to z něj dělá dokonalý dárek pro milovníky umění, kávy a čajů, spojující vkus a historii v jednom.

Přiveďte do svého domova kousek Gustava Klimta s naším porcelánovým šálkem s podšálkem inspirovaný dílem "Strom života". Každý doušek kávy i čaje se stane uměleckým zážitkem a každý okamžik ze šálkem bude plný nádhery.

Další informace

Hmotnost 0,95 kg
Rozměry 30,5 × 13 × 22,5 cm
EAN: 5907580091228 Katalogové číslo: 4855 Kategorie: , , Štítek: