Sada hrnků Klimt Strom života

830,00 

Souprava hrnků Strom života 

  • porcelánový hrnek s dekorem slavného Klimtova obrazu Strom života
  • objem hrnku 350 ml
  • výška hrnku 110 mm
  • sada obsahuje 2 kusu hrnků
  • baleno v dárkové krabičce ve tvaru srdce
  • nelze používat v myčce nádobí a mikrovlnné troubě

Výrobce Carmani®

Skladem

Sada hrnků s dekorem Strom života od Gustava Klimta

Představujeme vám soupravu exkluzivních porcelánových hrnků, který nese ducha uměleckého mistra Gustava Klimta. Inspirací pro jeho dekoraci se stalo ikonické Klimtovo dílo "Strom života" a výsledek je nádherně dekorovaný hrnek, který přináší umění a eleganci do každodenního rituálu pití kávy nebo čaje.

Tyto šálky jsou více než jen hrnek na kávu a čaj. Je to kus uměleckého dědictví, který zdobí váš stůl a zároveň vás vtahuje do světa Gustava Klimta. Na jemném porcelánu najdete motiv obdivovaného díla "Strom života", který je vyobrazen s neuvěřitelnou precizností a láskou k detailu, stejně jako v Klimtových obrazech.

S tímto hrnkem můžete zahájit každý den s kávou i čajem, které ještě více povznesou váš duševní stav. Porcelánové hrnky jsou zabaleny v elegantním papírové krabici ve tvaru srdce a to z nich dělá dokonalý dárek pro milovníky umění, kávy a čajů, spojující vkus a historii v jednom.

Přiveďte do svého domova kousek Gustava Klimta s naším porcelánovým hrnkem inspirovaný dílem "Strom života". Každý doušek kávy i čaje se stane uměleckým zážitkem a každý okamžik ze šálkem bude plný nádhery.

Další informace

Hmotnost 0,62 kg
Rozměry 25 × 22 × 12 cm
EAN: 5907580087948 Katalogové číslo: 5000 Kategorie: , , Štítek: