Přírodní mýdlo pro kuchaře

Přírodní mýdlo pro hospodyňky a kuchaře

Přírodní mýdlo do kuchyně – pro odstranění a neutralizaci nepříjemných pachů z pokožky rukou.
 
  • jedlá soda a přírodní glycerin odstraní a neutralizuje nepříjemné pachy z kůže vašich rukou
  • Bio bambucké máslo pro zjemnění pokožky
  • olivový olej pro hydrataci a výživu pokožky
  • vhodné pro všechny typy pokožky
  • bez parabenů
  • příjemně provoní vaši pokožku na celý den
  • váha 100 g

Naneste na vlhkou pokožku. Napěňte a opláchněte velkým množstvím vody. Vyhněte se očnímu kontaktu. V případě kontaktu důkladně vypláchněte oči čistou vodou.

Minimálně 96% ingrediencí v mýdle je přírodního původu. Nejsou v něm obsaženy žádné petrochemické povrchově aktivní látky (SLS, ALS, PEG) ani konzervanty jako jsou EDTA, parabeny, minerální oleje, barviva nebo živočišný tuk.

Výrobce La Savonnerie de Nyons

Složení: palmojádrový olej, voda, olivový olej, glycerin, hydrogenuhličitan sodný, parfém, chlorid sodný, kumarin * složka z ekologického zemědělství

179,00 

Skladem

EAN: 3760231806372 Katalogové číslo: 4442 Kategorie: , ,

Mýdlo pro kuchaře

Ručně vyráběné přírodní mýdlo je speciálně navrženo pro kuchaře. Toto mýdlo obohacené o přírodní glycerin a jedlou sodu, které zachytí nepoddajné pachy. Už se nebojte loupat česnek nebo cibuli ! Ůčinně odstraní z vašich rukou nepříjemné pachy po cibuli, česneku, rybách, uzeninách a dalších aromatických potravinách. Zároveň vaši pokožku hydratuje a vyživuje.

Kosmetika která přetrvala staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a Nyonovým olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví .

Naše přání? Probuďte své smysly pomocí vůní provensálských mýdel . Všechny ingredience, barvy, vůně, ale také vintage vizuály jsou pečlivě vybírány tak, aby vás inspirovaly ke vzpomínkám na dětství, sladkou nostalgií a poezií...

Zůstaňte autentičtí a pomáhejte šířit dědictví Le Savonerie de Nyons

Další informace

Hmotnost 0,16 kg
Rozměry 7,5 × 7,5 × 3,7 cm