Porcelánový hrnek auto Aston Martin

506 

Porcelánový hrnek auto Aston Martin

  • objem 500 ml
  • vyrobeno z lehkého tenkostěnného porcelánu
  • výška hrnku 105 mm
  • průměr 95 mm
  • možné používat v mikrovlnné troubě a myčce nádobí
  • dárková krabička

Výrobce Carmani®

Jen 1 skladem

Ikonický vůz Aston Martin 

Představujeme Vám exkluzivní porcelánový hrnek s autentickým obrázkem legendárního vozidla, které zanechalo nezapomenutelnou stopu v automobilové historii. Toto auto nejenže okouzlilo svět svým designem a výkonem, ale stalo se také ikonou kinematografie a zahrálo si v roli agenta 007, Jamese Bonda.

Aston Martin Lagonda Limited, britská automobilka s působivým sídlem v Gaydonu, Warwickshire v Anglii, má kořeny sahající až do roku 1913. Založili ji vizionáři Lionel Martin a Robert Bamford a od té doby zůstává symbolem luxusu, elegance a inovace.

Toto auto si našlo své místo i ve filmových dějinách, když bylo zvoleno jako věrný společník agenta Jamese Bonda. Jeho působení na plátnech kin po celém světě jen podtrhlo jeho exkluzivitu a status ikony.

Dopřejte si dávku automobilové historie a luxusu každým douškem z tohoto hrnku. Nejenže si pochutnáte na oblíbeném nápoji, ale také se budete moci dotknout vzrušujícího světa rychlých aut a filmových dobrodružství. Tento hrnek je skvělým způsobem, jak si připomenout krásu designu a sílu inovace, které ztělesňuje Aston Martin.

Uchopte tuto příležitost a přiveďte si kousek automobilové legendy do svého každodenního života.

Další informace

Hmotnost 0,4 kg
Rozměry 15 × 15 × 12 cm
EAN: 5907580057729 Katalogové číslo: 4708 Kategorie: ,