Pomme Pidou pokladnička buldok Graffiti

1.184,00 

Keramická kasička buldok Jack

  • kolekce Graffiti
  • velikost L
  • výška 250 mm
  • šířka 110 mm
  • délka 295 mm
  • otvor na vysypání mincí

Výrobce Pomme pidou® Belgie

Všechny keramické pokladničky Pomme Pidou jsou zcela ručně vyráběné. Každou sezónu se do rodiny kasiček přidávají různá zvířata, která předvádějí své trendy oblečení. Díky ručnímu výrobnímu procesu je každá dárková kasička jedinečná ve svém designu. Každý kousek je před vypalováním ručně překryt svým krásným designovým vzorem a tak se vzor může mírně posunout doleva, doprava, nahoru nebo dolů a žádný výrobek tak není stejný. Na některých místech se může vzor jevit jako rozmazaný, což je způsobeno vypalováním v peci a jedná se o přirozený efekt při vypalování obtisků. Keramické pokladničky Pomme pidou jsou oblíbeným dárkem pro dospělé a děti. Barevné provedení rozzáří interiér, a díky mnoha barevným variantám a stylům si vybere každý.

Jen 1 skladem

O Pomme Pidou®

Ta nejbarevnější zvířata na světě - to je slogan belgické manufaktury, která svými barevnými keramickými kasičkami a bytovými doplňky prozáří každý domov. Tvůrci keramických kasiček Pomme pidou jsou inspirováni dětským světem. Tyto chvíle jsou navždy spjaté s touhou po vlastním zvířecím mazlíčkovi a s okamžiky čisté radosti, kterou jsme jako děti prožívali ve chvíli, kdy jsme si ho přinesli domů. Nikdo nezapomene na den, kdy nás rodiče vzali do cukrárny a dovolili nám vybrat si něco podle svého. Pomme pidou je zde právě proto, aby nám pomohla znovu prožít ty okamžiky čisté radosti. Vstupte do barevného světa keramických kasiček Pomme pidou a vyberte si svůj kousek radosti a štěstí nebo svého mazlíčka.

Naše keramické kasičky jsou jedinečné, vytvořeny s láskou a kreativitou mladých návrhářů. Jsou to malé poklady ve tvaru oblíbených zvířat, každý z nich oblečený do barevného a veselého kabátku. Tyto kasičky nejsou jen obyčejné úložné nádoby na peníze, jsou to malá umělecká díla, která nesou v sobě energii mladého nadšení a naděje. Každá kasička je unikátní a vyrobená s precizností a pečlivostí. A co je nejlepší, jsou dostupné ve velikostech pro každého, a to v omezených sériích. Kupte si jednu pro sebe nebo jako dárek pro své blízké a užijte si radost z krásného a originálního kousku, který září pozitivní energií. Podpořte mladé talentované tvůrce a přinesete si do domova nejen krásu, ale i radost. Nechte se unést barevným světem našich kasiček a dopřejte si trochu radosti každý den.

Další informace

Hmotnost 1,43 kg
Rozměry 35,5 × 19 × 28,5 cm
Varianty

cool, červené znaky, jahody, srdce

EAN: 9999993511550 Katalogové číslo: 5125 Kategorie: ,