Ovarius decantér

3.289,00 

Ovarius decantér  

  • nádoba na dekantaci vína a revitalizaci všech nápojů
  • profesionální nádoba určená pro ty, kteří vyžadují vysokou kvalitu se zaručeným výsledkem
  • Ovarius dokáže za pár sekund to, co ostatní nádoby za 12 hodin
  • Ovarius je konstruován podle matematického vzorce Ec = 1/2 mv²
  • objem 0,9l
  • dekantér je vybaven saténovým sáčkem pro bezpečné ukládání

Skladem

OVARIUS - odhalte nový rozměr vašich chutí

Představujeme vám revoluční výrobek - OVARIUS, nový typ karafy, který odhaluje skryté aroma vašeho oblíbeného vína. OVARIUS je zcela novým konceptem karafy pro dekantaci a zdokonaluje váš pitný zážitek na zcela novou úroveň. Vyjímečnost OVARIUS spočívá v matematickém vzorci, podle kterého je karafa navržena. Díky přesným rozměrům umožňuje optimální rozložení tekutiny uvnitř karafy, což zcela odhalí skryté tóny vína a jeho vůni. A co je na tom nejlepší? OVARIUS působí okamžitě, a to doslova během několika minut. Klasické dekantační nádoby by k dosažení podobných výsledků potřebovaly až 14 hodin. Stačí nalít víno, nebo jakýkoli jiný nápoj do OVARIUS a ihned můžete servírovat. OVARIUS je také vhodný pro podávání šampaňského, piva, whisky či džusu.

OVARIUS je vhodný pro okamžitou dekantaci kvalitních vín s plným rozvinutím chutí a vůní. Je nezbytným pomocníkem pro testování a ochutnávky výrobců vína, someliérů a všech znalců vína. Ale nejen to, OVARIUS je i skvělým společníkem pro domácí servírování všem přátelům a milovníkům dobrého vína.

Jeho schopnost odhalit a zvýraznit chuťový potenciál vína si získalo uznání u profesionálních someliérů a vynikajících vín. Pochází z Francie, ale dnes je OVARIUS oblíbeným výběrem vinařů po celém světě.

OVARIUS působí podobně účinně i na ostatní nápoje. Revitalizuje vodu a dodává jí vysokou vitální úroveň. Pokud například budete používat vodu z OVARIUS do vaší rychlovarné konvice, nebudete mít problém s kamencem, ani po půl roce denního používání.

Ruční výroba z brosilikátového skla zajistí, že OVARIUS splňuje nejvyšší standardy kvality. Sklo je vyráběno v souladu s mezinárodním standardem ISO 3583. Jedná se o nový typ skla s označením GG7, který se svým chemickým složením a vlastnostmi řadí do skupiny boritokřemičitých skel vynikajících vysokou odolností a užitnou hodnotou. Sklo obsahuje 80,5% kysličníku křemičitého a jak ze zdravotního tak z ekologického hlediska je naprosto nezávadné. Je zbaveno olova, zinku a arzeniku, což z něj dělá sklo vhodné nejen pro styk s potravinami, ale i jako vynikající materiál pro výrobu laboratorního chemického náčiní určeného k náročnému provozu a zahřívání.

Spojením jedinečných vlastností OVARIUS a kvality brosilikátového skla jsme vytvořili produkt, který odhaluje nové dimenze vašich chutí a zážitků. Naše ručně vyráběné brosilikátové sklo zaujme svou vysokou odolností, chemickou stabilitou a šetrností k životnímu prostředí. Přijměte nový koncept dekantace a dopřejte si nekompromisní kvalitu s OVARIUS, který je dokonalým spojením funkčnosti, elegance a vynikajících materiálů.

Používání - víno nalijte do dekantéru a pomalu několikrát s dekantérem lehce zakružte. Poté můžete nápoj servírovat.

Údržba - díky vynikajícím vlastnostem skla, které je zcela zbaveno olova, nepotřebuje OVARIUS náročnou údržbu. Karafu stačí pouze vypláchnout. Kapky vody nezanechávají na vnitřní stěně žádné stopy.

Další informace

Hmotnost 0,54 kg
Rozměry 15 × 11,5 × 31,5 cm
EAN: 9999993510164 Katalogové číslo: 4570 Kategorie: ,