Marseillské mýdlo Levandule

Marseillské mýdlo Levandule

  • palmový olej z jader z udržitelného pěstování
  • olivový olej
  • levandulový olej
  • důkladně a do hloubky čistí kožní póry
  • usnadňuje odlupování odumřelých buněk
  • stimuluje buněčnou regeneraci
  • obnovuje jemnou rovnováhu zdravé pokožky
  • zanechá na pokožce jemnou vůni
  • váha 300 g

Naneste na vlhkou pokožku. Napěňte a opláchněte velkým množstvím vody. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě kontaktu důkladně vypláchněte oči čistou vodou.

Složení:  voda, palmojádrový olej, palmát sodný, ricinový olej ze semen, olivový olej, levandulový olej, glycerin, chlorid sodný, coumarin, geraniol, tetrasodium etidronate, oxidy železa 

153,00 

Skladem

EAN: 3760231805122 Katalogové číslo: 4443 Kategorie: ,

Francouzské přírodní mýdlo

Marseillské mýdlo je hypoalergenní, vyhovuje všem typům kůže a může ho používat celá rodina. Mýdlo je šetrné k pokožce a zanechává ji čistou a hebkou. Představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost. Mýdlo je biologicky odbouratelné a balené  v recyklovatelném obalu. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva ani živočišný tuk. Marseillské mýdlo obsahuje 72 % mastných kyselin nazývaných také esenciální tuky, které jsou důležité pro udržení hydratace pokožky. Mýdlo má široké použítí, je vhodné na všechny typy pleti, na ruce, obličej i tělo. Levandule je známá pro své zklidňující schopnosti, které se projevují i na psychice člověka při bolestech hlavy, nervozitě, závratích, depresích, nespavosti a s tím související snížení krevního tlaku. Člověka zároveň osvěžuje a pozdvihuje ducha celkovým zlepšením nálady. Na pokožku má hojivé účinky. Je antiseptická, antibakteriální a protizánětlivá. Levandule podporuje tvorbu nových buněk, má regenerativní účinky.

Mýdlo, které přetrvalo staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna La Savonnerie de Nyons je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a  olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví.

Další informace

Hmotnost 0,30 kg
Rozměry 7 × 7 × 7 cm