Marseillské mýdlo Levandule

153 

Marseillské mýdlo Levandule

  • palmový olej z jader z udržitelného pěstování
  • olivový olej
  • levandulový olej
  • důkladně a do hloubky čistí kožní póry
  • usnadňuje odlupování odumřelých buněk
  • stimuluje buněčnou regeneraci
  • obnovuje jemnou rovnováhu zdravé pokožky
  • zanechá na pokožce jemnou vůni
  • váha 300 g

Naneste na vlhkou pokožku. Napěňte a opláchněte velkým množstvím vody. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě kontaktu důkladně vypláchněte oči čistou vodou.

Složení:  voda, palmojádrový olej, palmát sodný, ricinový olej ze semen, olivový olej, levandulový olej, glycerin, chlorid sodný, coumarin, geraniol, tetrasodium etidronate, oxidy železa 

Skladem

Francouzské přírodní mýdlo

Marseillské mýdlo je hypoalergenní, vyhovuje všem typům kůže a může ho používat celá rodina. Mýdlo je šetrné k pokožce a zanechává ji čistou a hebkou. Představuje ekologickou, účinnou a zdravou alternativu v péči o kůži i o domácnost. Mýdlo je biologicky odbouratelné a balené  v recyklovatelném obalu. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva ani živočišný tuk. Marseillské mýdlo obsahuje 72 % mastných kyselin nazývaných také esenciální tuky, které jsou důležité pro udržení hydratace pokožky. Mýdlo má široké použítí, je vhodné na všechny typy pleti, na ruce, obličej i tělo. Levandule je známá pro své zklidňující schopnosti, které se projevují i na psychice člověka při bolestech hlavy, nervozitě, závratích, depresích, nespavosti a s tím související snížení krevního tlaku. Člověka zároveň osvěžuje a pozdvihuje ducha celkovým zlepšením nálady. Na pokožku má hojivé účinky. Je antiseptická, antibakteriální a protizánětlivá. Levandule podporuje tvorbu nových buněk, má regenerativní účinky.

Mýdlo, které přetrvalo staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna La Savonnerie de Nyons je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a  olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví.

Další informace

Hmotnost 0,30 kg
Rozměry 7 × 7 × 7 cm
EAN: 3760231805122 Katalogové číslo: 4443 Kategorie: ,