Luxusní sklenice na víno Firenze

394 

Sada sklenic na víno Firenze

  • objem sklenice 240 ml
  • výška 210 mm
  • průměr 82 mm
  • vyrobeno z prvotřídního křišťálu, který vyniká vysokým leskem
  • lze umývat v myčce nádobí
  • dárková krabička

Výrobce Diamante® Slovensko

Kód SW4042.502EL

Skladem

Olovnatý křišťál

Vítejte ve světě olovnatého křišťálu, který zaujme svým zářivým leskem a krásnou hrou barev. Tento tradiční materiál je klíčem úspěchu českého sklářství již po mnoho desetiletí. Rozpoznáte ho snadno - výrobky z olovnatého křišťálu jsou o něco těžší než ty z bezolovnatého, a právě díky pevnosti je vhodný pro složitější broušené dekory.

Vybroušené plochy olovnatého křišťálu stvoří fascinující lom světla, což dává výrobkům nádherný lesk a prožitek z nevšední hry barev. Při broušení se olovnatý křišťál chová poddajněji a příjemněji než bezolovnatý, což je výhodou pro naše zručné brusiče.

Olovnatý křišťál je vysoce ceněný a náročnější na výrobu, což se promítá do exkluzivního charakteru našich výrobků. Proto se z tohoto vzácného materiálu vyrábí především dárkový a luxusní sortiment, který vás ohromí svým šarmem a dokonalostí.

Oslňte své smysly a dopřejte si kousky, které jsou důkazem mistrovství uměleckých sklářů. S našimi výrobky z olovnatého křišťálu získáte nejen krásný a kvalitní doplněk do vašeho domova, ale také výraz pro svůj vkus a ocenění tradičního uměleckého dědictví. Otevřete dveře do světa luxusu a elegance s našimi unikátními výrobky z olovnatého křišťálu.

Další informace

Hmotnost 0,76 kg
Rozměry 19,5 × 10 × 26,5 cm
EAN: 8586022128929 Katalogové číslo: 4301 Kategorie: ,