Káva Bazzara Dodicigrancru

269,00 

Káva Bazzara Dodicigrancru

Nejlepších 12 Arabic na světě – káva v celé své kráse

Klasifikace   100% Arabica Gran Cru

Složení   Jamaica Blue Mountain, Santo Domingo, Mexico, Guatemala, Salvador, Honduras, Nicaragua, Costa Rica, Colombia, Brazil, Ethiopia, India

Chuť   Kandovaný pomeranč, tabák a hořká čokoláda

Zrnková káva 250g

Není skladem

Jste milovník kávy a požadujete kvalitu, pak jistě znáte společnost Planet Coffee, výrobce kávy Bazzara, která je zařazena mezi 10 nejlepších pražíren v Itálii. Káva Bazzara se vyznačuje kvalitním pražením, čerstvou a lahodnou chutí. Ovocná nakyslá chuť daruje směsi jasné tóny svěžesti splývající v intenzivní chutě, od kakaa do příjemné jemnosti sušené meruňky. Ostatková chuť zvýrazňuje na dlouhou dobu vůni lískového ořechu a karamelu, která stimuluje chuť.

 

Káva je nápoj plný vůně, chuti, ale i barev. Patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější nápoj vůbec. Získává se z plodů keře kávovníku, konkrétně pražením plodů. Káva obsahuje kofein, který má prokazatelné povzbuzující účinky. Nejčastěji se pak zpracovávají plody kávy robusta a kávy arabica. Tyto dva typy káv u nás patří k nejrozšířenějším. Druh kávy robusta obsahuje zhruba dvakrát více kofeinu než arabica. Existuje mnoho způsobů, jak kávu připravit a stejně tak velké množství dělení kávy podle její kvality i jejího zpracování.

 

Další informace

Hmotnost 1,02 kg
Katalogové číslo: 1377 Kategorie: Štítek: