Hrnek Tina espresso černobílý pes

176,00 

Porcelánový plecháček s obrázkem psa

  • porcelánový hrnek ručně dekorovaný černou linkou
  • objem hrnku 100 ml
  • výška hrnku 60 mm
  • průměr hrnku 70 mm
  • je možné používat v myčce nádobí a mikrovlnné troubě

Porcelánové hrnky ve tvaru plecháčků s černobílým obrázkem psa přinášejí do vašeho domova nejen krásu, ale také příjemné chvíle pohody a radosti. Každé použití těchto hrnků bude pro vás jedinečným zážitkem. Vyjádřete svůj vlastní styl a vkus a dopřejte si tyto krásné porcelánové hrníčky do své sbírky.

Skladem

Porcelánový plecháček

Tento typ hrnků je inspirován klasickými plecháčky. Co je lepšího, než si vychutnat svůj oblíbený nápoj z hrnku zdobeného krásným černobílým obrázkem psa? Každý hrnek je ručně zdoben nádherným obrázkem psa, který získává na síle díky kontrastu mezi černou a bílou barvou. Tento design symbolizuje věrnost, nezávislost a hravost, kterou psi představují. Každý hrnek je vlastně uměleckým dílem, které vás bude inspirativně provázet každý den.

Naše porcelánové hrnky jsou vyrobeny z prvotřídního porcelánu, což zajišťuje jejich odolnost a trvanlivost. Jsou vhodné pro myčku nádobí a mikrovlnnou troubu, což znamená, že si můžete bez obav dopřát svůj oblíbený nápoj kdykoliv. Kvalita materiálů zaručuje, že vám tyto porcelánové hrnky plecháčky budou sloužit dlouhá léta.

Další informace

Hmotnost 0,142 kg
Rozměry 9 × 9 × 6 cm
EAN: 9999993510768 Katalogové číslo: 4843 Kategorie: , , , Štítek: