Dárkový poukaz 1000 Kč

1.000,00 

Dárkový poukaz

Podmínky pro využití dárkového šeku

V případě nákupu online šeků není možné do stejné objednávky přidávat další zboží.

Online šek je možné zaplatit pouze jednou z rychlých on-line plateb a převodů (platba online platební kartou Visa nebo MasterCard a pomocí systémů PayU a PayPal). Pokud budete potřebovat jakékoliv informace, neváhejte zavolat na naši infolinku + 420 318 627 149

Při nákupu vám bude hodnota šeku odečtena od ceny zboží, přičemž na šek nelze vrátit peníze nebo ho za peníze směnit. Šeky je možné kombinovat, avšak případě, že je hodnota poukazu/poukazů vyšší než hodnota objednávky, je přeplatek nevratný.

Šek lze použít pouze jednorázově. V případě reklamace nebo odstoupení od kupní smlouvy, kdy zboží bylo hrazeno šekem, se řeší vrácení prostřednictvím náhradního šeku. Platnost dárkového šeku je 12 měsíců.

Nákup zboží se řídí platnými podmínkami a reklamačním řádem společnosti Obchod U Kamenného sloupu IČO 65589424

Skladem

Dárkové poukazy

Dárkový šek, voucher nebo poukaz – ať už mu budete říkat jakkoliv, zaručeně udělá vašim blízkým radost. Pokud si tedy lámete hlavu nad tím, co by mohlo potěšit vašeho blízkého, nezapomínejte, že nejlepší dárek je ten, který si člověk může vybrat sám. S tímto poukazem tak rozhodně nemůžete šlápnout vedle.

Po zaplacení rychlou online metodou obdržíte dárkový šek do vaší e-mailové schránky. Ten bude opatřen unikátním kódem a stačí ho vytisknout. Šek můžete využít k nákupu v kamenných prodejnách nebo na našem e-shopu www.kamennysloup.cz. Na zakoupené zboží samozřejmě platí standardní záruční podmínky.

EAN: 9999993506013 Katalogové číslo: 3783 Kategorie: