Dárková láhev miminko v kočárku

Dárková láhev miminko v kočárku s růžovou stužkou

  • obsahuje pálenku Delis Švestka 40%
  • objem 0,1 l
  • výška 205 mm
  • šířka 215 mm, hloubka 130 mm
  • dárková dřevěná krabička

Svět nezapomenutelných a originálních dárků – to jsou skleněné dárkové láhve naplněné pálenkou Delis Švestka. Každý kousek je pečlivě vytvořen pro ty, kteří ocení výjimečný tvar spojený s kvalitou. Kočárek s miminkem se stává dokonalým dárkem pro ty, kteří hledají něco výjimečného a originálního na oslavu příchodu nového života.

1.099,00 

Vyprodáno

EAN: 9999993511529 Katalogové číslo: 5120 Kategorie:

Originální dárky s tradicí

Vstupte do světa elegance a nostalgie s naším jedinečným Nostalgickým kočárkem se skleněným miminkem.

Nostalgický kočárek s kraječkami je dávným symbolem nového života. Skleněné miminko, vyrobené mistrovskýma rukama českých sklářů, které leží v kočárku je nejen mistrovským dílem, ale také zhmotněním lásky a pozornosti věnované každému detailu. Lahvička ve formě miminka ukrývá nejlepší chuť pálenky Delis Švestka, která dodává tomuto dárku nezapomenutelný nádech luxusu.

Nostalgický kočárek je symbolikou nového začátku a krásného putování rodičovstvím. Je to dokonalý dárek pro ty, kteří právě oslavují příchod svého malého zázraku na svět. Každý pohled na tento umělecký kousek připomene radostné chvíle a krásu nového života.

Přinesme společně do života radost a krásu s naším Nostalgickým kočárkem se skleněným miminkem. Objednejte si tento unikátní dárek ještě dnes a nechte se unést do světa jedinečného umění a lahodného chuťového zážitku s pálenkou Delis.

Další informace

Hmotnost 0,85 kg
Rozměry 21,5 × 13 × 20,5 cm