Carmani znamení zvěrokruhu Štír

435,00 

Dárková figurka znamení zvěrokruhu Štír

Znamení Štír  24.10. – 22.11.

  • interiérová dekorace
  • umělecky zpracovaný kov, neztrácí lesk
  • výška 75 mm
  • šířka 68 mm
  • zdobeno křišťály Carmani®
  • dárková krabička

Výrobce Carmani®

Vyprodáno

Muž Štír

Muž ve znamení Štíra se vyznačuje houževnatostí, vytrvalostí, nezměrnou energií, ale i uzavřeností a mlčenlivostí. Bez lásky nemůže existovat, vždy hledá svůj ideál o který stále usiluje.Manželství uzavírá vždy z lásky. Štíři jsou čestní a pevní jak v myšlenkách, tak v jednání. Nikdy nezapomenou na ublížení, výsměch a nespravedlnost, v paměti drží prokázanou úctu, laskavost a dary. Své děti vychovává velmi zodpovědně, dětem rád předává své vědomosti a životní zkušenosti.

Žena Štír

Žena zrozená ve znamení Štíra má podmanivý pohled a působí bezradně, jako by stále potřebovala pomoc a ochranu. Je to však jen zdání, je naopak velmi odvážná, bojechtivá, chytrá a chápavá. Žena Štír se zajímá o filozofii, umění, její život je provázen hlubokými city a silnými vášněmi. Jako matka je žena Štír zodpovědná, své děti miluje, ráda jim předává své životní zkušenosti a vědomosti, aby v dospělém věku dosáhly dobrého společenského postavení.

Bohatě zdobená soška znamení Štír jistě přitáhne pozornost každého obdivovatele krásných věcí. Při výrobě sošek je kladen důraz na nejmenší detail a tak je každý výrobek uměleckým dílem. Každá soška je pozlacená a bohatě zdobená křišťály Carmani. Díky esteticky zpracované krabičce je toto malé umělecké dílko okamžitě připraveno jako velice atraktivní dárek.

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Katalogové číslo: 1775 Kategorie: