Víno & delikatesy až k Vám

Obchod

Jsme přesvědčeni, že vším, co druhému darujete, mu projevujete především úctu a svůj zájem o něj. Proto jsou naše dárkové balíčky a koše koncipovány v tomto duchu.

Vážíme si našich zákazníků, věnujeme jim svoji pozornost, nasloucháme jejich přání, a tak pro ně odvádíme tu nejlepší práci, jaké jsme schopni.
V našich výrobcích se to odráží…

V našem obchodě vyrábíme ty nejrozmanitější dárkové balíčky a koše, jaké si umíte představit. Vyrábíme dárky dle přání našich zákazníků, protože jen oni sami nejlépe znají ty, které chtějí obdarovat.

Náš obchod je velmi dobře zásoben tím nejlepším zbožím, jaké je možné zakoupit na českém trhu, není však běžně k dostání na pultech v obchodní síti. Nabízíme skvělá moravské vína a pořádnou slivovici, hutná francouzská vína nebo svěží italské Prosecco. K tomu se výborně hodí dobrý vyzrálý sýr nebo zajímavě ochucená paštika, či kvalitní vyuzená klobáska, které u nás samozřejmě zakoupíte též.

Pro Ty, kteří chtějí jít ještě dál, vyrábíme dárkové koše s českým porcelánem, kvalitním čajem, skvělou kávou, francouzským mýdlem a toto jsou jedny z nejkrásnějších a nejromantičtějších košů, jaké je možné si u nás objednat.

Za třešničku na dortu považujeme dary svatební. Sada sklenic se Swarovski krystaly ozdobená živými květy je obvykle středem pozornosti.

At‘ potřebuje malou pozornost, hezký dárek či oslňující dar, jsme připraveni to vyřešit.

Kamenný obchod v Příbrami

Navštivte naši prodejnu a rozmazlete své chuťové pohárky

Adresa

nám. T. G. Masaryka 142,
261 01 Příbram

}

Otevírací doba

pondělí - pátek:
8:00 - 17:30 hod.
sobota: 8:00 - 12:00 hod.

Kontakty a objednávky balíčků

Telefon: +420 318 627 149
Mobil: +420 602 386 162
E-mail: info@kamennysloup.cz