dárkové balíčky

V našem obchodě vyrábíme ty nejrozmanitější dárkové balíčky a koše jaké si umíte představit. Vyrábíme dárky dle přání našich zákazníků, protože jen oni sami nejlépe znají ty, které chtějí obdarovat.

Náš obchod je velmi dobře zásoben tím nejlepším zbožím, které se hodí na výrobu dárkových balíčků, není však běžně na pultech v obchodní síti. Nabízíme skvělá moravské vína a pořádnou slivovici, hutná francouzská vína, nebo svěží italské Prosecco. K tomu se výborně hodí dobrý vyzrálý sýr, nebo zajímavě ochucená paštika či kvalitní vyuzená klobáska, které u nás samozřejmě zakoupíte též. Dárkové balíčky jsou nejprodávanějším artiklem v našem obchodě.

Pro Ty, kteří chtějí jít ještě dál, vyrábíme dárkové koše s českým porcelánem, dárkové balíčky s kvalitním čajem, skvělou kávou, francouzským mýdlem a toto jsou jedny z nejkrásnějších a nejromantičtějších dárkových balíčků a košů, jaké je možné si u nás objednat.

Za třešničku na dortu považujeme dary svatební. Sada sklenic se Swarovski krystaly ozdobená živými květy je obvykle středem pozornosti.

At‘ potřebuje malou pozornost, hezký dárek či oslňující dar, jsme připraveni to vyřešit.

Jsme přesvědčeni, že vším co druhému darujete mu projevujete především úctu a svůj zájem o něj, proto jsou naše dárkové balíčky a koše koncipovány v tomto duchu.

Vážíme si našich zákazníků a tak pro ně odvádíme tu nejlepší práci jaké jsme schopni a věnujeme jim svoji pozornost. V našich výrobcích se to odráží…

Zobrazuji všechny 2 výsledky