Swarovski znamení zvěrokruhu Váhy

435,00 

Dárková figurka znamení zvěrokruhu Váhy

Zdobeno krystaly Swarovski®

znamení Váhy 24.9. – 23.10.

Dárková krabička

Není skladem

Muž Váhy

Muž ve znamení Váhy oplývá citlivou duší, je elegantní, má příjemné vystupování. Je zdvořilý s vyvinutým smyslem pro harmonii, vysoce si cení lásky a citových vztahů. Má rád hudbu, umění, přírodu a svobodu. V jeho náručí ženy nacházejí klidné a harmonické bezpečí. Jsou to vynikající diplomaté, spisovatelé, architekti ale i soudci. Muž narozený ve znamení Vah je jedním z nejlepších otců. Své děti miluje celým svým srdcem, vede je k velkému sociálnímu cítění a k lásce. Citlivě vnímají své děti a jsou schopni je připravit do života tím nejlepším způsobem.

Žena Váhy

Žena narozená ve znamení Vah je společenská, veselá a velmi hezká. Obvykle bývá nejzářivější ozdobou každé společnosti. Nesnáší nespravedlnost, hádky a konflikty. Je moudrá, zvídavá, má umělecký talent a velký sklon ke kráse a harmonii. Má smysl pro realitu. Typické povolání pro ženu ve znamení Vah je v oblasti umění a všude tam, kde se vyžaduje dobrý vkus. Jako matky jsou tyto ženy nejlepší z celého zvěrokruhu. Nelitují času ani námahy a své děti učí diplomatickému jednání, analytickému a syntetickému myšlení. Své děti učí vnímat krásu života v jeho plnosti a proměnlivosti, bez povšimnutí nenechají ani krásy přírody.

Bohatě zdobená soška znamení Váhy jistě přitáhne pozornost každého obdivovatele krásných věcí. Při výrobě sošek je kladen důraz na nejmenší detail a tak je každý výrobek malým uměleckým dílem. Každá soška je pozlacená a bohatě zdobená krystaly Swarovski. Díky esteticky zpracované krabičce je tak toto umělecké dílo okamžitě připraveno jako atraktivní dárek.

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Katalogové číslo: 1776 Kategorie: , Štítky: ,