Swarovski znamení zvěrokruhu Rak

435,00 

Dárková figurka znamení zvěrokruhu Rak

Zdobeno krystaly Swarovski®

znamení Rak 22.6. – 22.7.

Dárková krabička

Jen 1 skladem

Muž Rak

Muži narození ve znamení Raka jsou velmi senzitivní a velmi si zakládají na rodinném životě. Ze všech znamení má Rak nejlepší paměť, velkou fantazii, nechce být podřízen druhým lidem. V práci jsou ctižádostivý, bojovní a snaživý, vyznačují se touhou po uznání. Inklinují k práci která souvisí s vodou a s lidmi. Pro techniku nemá Rak příliš velký smysl. Muži Raci bývají skvělými rodiči, díky své potřebě uzavírání se do rodinného kruhu. Veškerou snahu vynakládají pro blaho rodiny.

Žena Rak

Žena Rak se vyznačuje nebývalou krásou a přitažlivostí. Je mírumilovná a citlivá, praktická s reálným pohledem na život. V lásce je oddaná, jemná, romantická a něžná, disponuje velkou trpělivostí, skromností a přizpůsobivostí. Ráda pečuje o své blízké. Má ráda svůj domov, kde děti jsou to nejdůležitější. Pro děti je schopná obětovat všechno a splnit jim jakékoliv přání.

Bohatě zdobená soška znamení horoskopu Rak jistě přitáhne oko každého obdivovatele krásných věcí. Při výrobě je kladen důraz na nejmenší detail a tak se jedná o malé umělecké dílo. Soška je bohatě zdobená krystaly Swarovski a zabalená v esteticky zpracované krabičce. Je tak okamžitě připravena jako velmi atraktivní dárek.

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Katalogové číslo: 1772 Kategorie: , Štítky: ,