Sklenice na šampaňské Pink Diamante

966,00 

Flétny na sekt Pink

  • sklenice na šampaňské s lehkým růžovo – fialovým nádechem
  • objem 210 ml
  • výška 236 mm, šířka 64 mm
  • osázené křišťály Swarovski®
  • dárková krabice
  • sada obsahuje 2 kusy
  • nevhodné do myčky nádobí, mytí pouze ručně v jemném saponátu

Výrobce Diamante Slovensko

Kód SW1181.412

Skladem

Sklenice Diamante zdobené broušenými krystaly

Představujeme vám sklenice, které zaujmou svým krásným designem a nadčasovou elegancí. Naše sklenice jsou zdobeny krystaly Crystals by SWAROVSKI®, které září a třpytí se jako diamanty. Každý kámen je aplikován speciálním adhezním materiálem a procesem, který zaručuje, že zůstanou pevně na svém místě i při běžném používání. Odlesky těchto krystalů vytvoří z každé chvíle s našimi sklenicemi nezapomenutelný okamžik.

Renomovaná sklářská firma Diamante je synonymem pro kvalitní dárkové sklo. Sklenky jsou vyrobeny výhradně z kvalitního křišťálu, který zajišťuje vysoký lesk a krásné zvonění při přípitku. Slovenská firma Diamante klade velkou pozornost na prezentaci svých výrobků. Každá sklenice je elegantně balena do přesně zpracovaných dárkových krabiček s povrchovou úpravou hedvábného sametu a zlatým firemním logem. Součástí každé sklenice je také certifikát pravosti Swarovski krystalů.

Dopřejte si tyto výjimečné sklenice, které přinášejí do vašeho života zářivou eleganci a špetku luxusu. Každý doušek z těchto sklenic bude nejen slavnostním přípitkem, ale také vzácným prožitkem, který si budete užívat v každém okamžiku. Se sklenicemi Crystals by SWAROVSKI® a od firmy Diamante si vytvoříte nezapomenutelné chvíle a zároveň získáte skvostné dárky pro vaše blízké. Díky jejich nadčasovému designu jsou tyto sklenice také trendy doplněk, který ozdobí vaši domácnost a ukáže váš vkus vašim hostům.

S našimi sklenicemi na šampaňské nabere každý slavnostní okamžik jiný rozměr a stane se pro vás i vaše blízké nezapomenutelným zážitkem. Připojte se k nám a dejte svým oslavám šmrnc luxusu a stylu. Naše sklenice na šampaňské jsou tou nejlepší volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat život v jeho plnosti a slavit každý okamžik s elegancí a radostí.

Další informace

Hmotnost 0,64 kg
Rozměry 19,5 × 8,5 × 30,5 cm
EAN: 8581083789058 Katalogové číslo: 1783 Kategorie: ,