Přírodní mýdlo Mandle

69 

Francouzské přírodní mýdlo s mandlovým olejem

  • Bio bambucké máslo
  • olivový olej
  • mandlový olej
  • zjemňuje a hydratuje pokožku
  • mýdlo je vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé
  • vhodné pro děti
  • bez parabenů
  • váha 100 g

Výrobce La Savonnerie de Nyons

Mýdlo jemně provoněné mandlovou vůní. Užijte si chvilku pohody při jeho používání a vychutnejte si jeho jemnou vůni, která provoní vaši pokožku po celý den.

Naneste na vlhkou pokožku. Napěňte a opláchněte velkým množstvím vody. Vyhněte se očnímu kontaktu. V případě kontaktu důkladně vypláchněte oči čistou vodou.

Složení: palmát sodný palmojádrový sodík aqua parfém kyselina z palmových jader butyrospermum parkii (bambucké máslo)* olea europaea (olivový) ovocný olej glycerin chlorid sodný tetrasodný edta tetrasodný etidronát linalool kumarin * složka z ‘Organic Agriculture

Skladem

Francouzské mýdlo Mandle

Výtažek ze sladkých mandlí je velmi šetrný k pokožce. Je doporučován pro ošetření citlivé, drsné, šupinaté a suché pokožky. Mýdlo s výtažky ze sladkých mandlí je velmi vhodné pro péči o kojence a malé děti. Vyznačuje se vysokým obsahem nenasycených mastných olejů jako je kyselina olejová a kyselina linoleová.

Mýdlo, které přetrvalo staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a Nyonovým olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví .

Naše přání? Probuďte své smysly pomocí vůní provensálských mýdel . Všechny ingredience, barvy, vůně, ale také vintage vizuály jsou pečlivě vybírány tak, aby vás inspirovaly ke vzpomínkám na dětství, sladkou nostalgií a poezií...

Zůstaňte autentičtí a pomáhejte šířit dědictví Le Savonerie de Nyons

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
EAN: 3376023180874 Katalogové číslo: 1285 Kategorie: ,