Přírodní koupelová sůl

112,00 

Přírodní koupelová sůl

  • olej ze sladkých mandlí pro výživu pokožky
  • zvláčňuje a hydratuje pokožku
  • rozpouští kožní nečistoty
  • uvolňuje napětí

Vhoďte do připravené lázně a nechte rozpustit. Účinky na pokožce pocítíte po 5 minutách koupele. Doporučujeme koupel protáhnout na 15 minut. Na 1 koupel použijte 2 kusy srdíček.

Náš tip: připravte si koupel na unavené ruce. Do misky s teplou vodou vhoďte jedno srdce, nechte rozpustit. Vložte ruce do lázně a koupel protáhněte na 10 minut. Po té ruce opláchněte teplou vodou a ošetřete výživným krémem. Vaše pokožka bude jemná a nehty se zpevní.

Složení: Modrá laguna – Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Parfum, Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, CI 42090, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional

Složení: Bílé pižmo – Bicarbonate de sodium, acide citrique, parfum, aqua, huile de Prunus amygdalus dulcis (amande douce), glycérine, hydroxy citronellal

Složení: Mučenka – Bicarbonate de sodium, acide citrique, parfum, aqua, huile de Prunus amygdalus dulcis (amande douce), glycérine, hydroxy citronellal.

Skladem

Mýdlo, které přetrvalo staletí

Více než 200 000 olivovníků roste v teplém a rozmanitém kraji Provance a umožňuje tak městu Nyons po staletí vyrábět vysoce proslulé mýdlo a olej. Díky přírodnímu bohatství provensálského terroir, má kreativní pracovní tým, který se stará o portfolio přírodních mýdel a kosmetiky k dispozici ten nejkvalitnější olivový olej z místních farem, nejlepší byliny, které pěstují místní farmáři a v poslední řadě úžasné oslí mléko od zvířat, která spásají místní louky bohaté na koření a bylinky. Mýdlárna je součástí terroir Nyons Provence, uznávané pro výrobu olivového oleje a mýdla. Precizní a zvládnutá řemeslná odbornost zaručuje mýdla a kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. Přírodní mýdla s BIO bambuckým máslem a Nyonovým olivovým olejem, speciální mýdla s originálními recepturami, kompletní řady s BIO oslím mlékem, BIO arganovým olejem a BIO aloe vera..
Celý pracovní tým je si vědom své odpovědnosti a každý den se zavazuje k šetrné výrobě, stejně jako k hledání materiálů a obalů, které jsou v souladu se životním prostředím a podporují zdraví .

Naše přání? Probuďte své smysly pomocí vůní provensálských mýdel . Všechny ingredience, barvy, vůně, ale také vintage vizuály jsou pečlivě vybírány tak, aby vás inspirovaly ke vzpomínkám na dětství, sladkou nostalgií a poezií...

Zůstaňte autentičtí a pomáhejte šířit dědictví Le Savonerie de Nyons

Katalogové číslo: 4140 Kategorie: ,