Ovocný čaj Royal Raspberry

67,00 

Ovocný čaj s příchutí

Složení: Ibišek, kousky šípku, příchuť malin, kousky jablek, kousky malin.

Země původu: Rusko

Hmotnost: 37.5g (25 x 1.5g)

Příprava: 1 sáček na 300ml šálek, zalít 100°C vodou, louhovat 3-5 minut. Pro vytvoření ledového nápoje po vylouhování čaj zchlaďte v lednici nebo přidejte kostky ledu.

 

 

 

 

 

 

 

Složení ovocných čajů není náhodným výběrem . Každá ingredience má blahodárný vliv na naše zdraví, proto pití čaje není jen doplňováním tekutin, ale především jemným a šetrným působením na naše zdraví a dobrý tělesný pocit.

Ibišek je bohatý na flavonoidy posilující cévní stěny a také je výborným zdrojem antioxidantů. Vědecké výzkumy prokázaly, že ibišek může snižovat krevní tlak a také hladinu škodlivého cholesterolu. Přisuzují se mu také mírně analgetické, antivirové, protikřečové a protizánětlivé účinky a osvědčil se při různých potížích močového nebo trávicího ústrojí. Jako přísada do bylinkového čaje je vhodný při nadměrném pocení nebo zvýšené teplotě. Pro jeho lehce nakyslou chuť ho lze kombinovat například s mátou nebo plody šípku.

Růže šípková se hojně využívala ve starověkém Řecku a Římě (její květy byly symbolem lásky). Plod - šípek má vysoký obsah léčivých látek. Šípky jsou jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Díky vysokému obsahu účinných látek, jako je vitamin C, dále flavonoidy, vitaminy skupiny B, vitamin A a K, mají šípky široké spektrum působení. V lidovém léčitelství se šípky doporučují při cukrovce, únavě, těžkostech při močení, silné menstruaci, slzení očí a hemoroidech, napomáhají snižovat cholesterol v krvi, zpomalují ukládání škodlivých látek v cévách.

Maliník je keř dorůstající do výšky až dvou metrů. Listy maliníku přijdou vhod hlavně ženám, neboť jejich odvar harmonizuje menstruační cykly, reguluje problémy spojené s menopauzou, zároveň usnadňuje porod a doprovázené bolesti, podporuje tvorbu mateřského mléka a pomáhá zavinování dělohy po porodu. Také bojuje proti padání vlasů a problematické pleti způsobené hormonální změnou. Léčí střevní záněty a má protiprojímavé účinky. Je mírně antibakteriální, protizánětlivý a hojivý.

 

Další informace

Hmotnost 0.1 kg
Katalogové číslo: RH01015 Kategorie: Štítek: