Korbel skleněný s cínovým víčkem Jelen

1.496,00 

Korbel skleněný s cínovým víčkem motiv myslivecký

  • tělo korbelu je skleněné
  • víčko korbelu vyrobeno z cínu
  • objem 500 ml
  • není vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby

Pokud o své oblíbené kousky správně pečujete můžete se dlouho těšit z jejich lesku a krásy.

Nenechávejte zbytky nápoje v nádobě zaschnout, vždy po použití vypláchněte vlažnou vodou a vysušte měkkým hadříkem. V případě nečistot, jako jsou otisky prstů nebo prach doporučujeme ruční mytí. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky, ale raději mýdlovou vodu nebo tekutý saponát. Pokud nedosáhnete požadovaného výsledku, na cínové části použijte speciální utěrku určenou k čištění kovu.

Vyprodáno

Umělecké výrobky Artina

Společnost ARTINA vyrábí bytové doplňky a dárkové předměty z cínu, které vás mají inspirovat a naplnit vaši touhu po něčem osobitém a výjimečném. V malém městě Laakirchen v Rakousku tvoří zručné ruce zaměstnanců předměty, které jsou nejen dekorativní a použitelné, ale představují také trvalé hodnoty. Řemeslné zpracování čerpané z mnohaletých zkušeností v kombinaci s materiálem cín a jeho jedinečnými vlastnostmi zaručují udržitelnost v naší době a potěší lidi po celém světě.

Cín je jedním z nejčistších a nejcennějších kovů. Už ve starověku lidé uměli využívat jeho předností. ARTINA cín je absolutně nezávadný pro potraviny, tedy bez chuti a zápachu, takže je ideální pro každodenní použití.

Cín navíc nerezaví, a proto vyčnívá z běžných kovů. Čistý cín se vlivem vzduchu zbarví jen nepatrně. Sametově šedá barva, která je často nadšenci a sběrateli velmi ceněna, se říká patina.

Další informace

Hmotnost 1,10 kg
Rozměry 25 × 15 × 14 cm
EAN: 4008832933127 Katalogové číslo: 4962 Kategorie: ,