Káva Excelsior Espresso

193,00 

Káva Excelsior Espresso pražená mletá

Země původu: Itálie

Složení: Káva mletá 100% arabika

Hmotnost: 250 g

Není skladem

Charakteristika chuti: 100% směs arabiky složená z devítí různých odrud kávy Střední Ameriky a východní Afriky. Káva je jemně namletá proto je vhodná pro přípravu kávy v espresso kávovarech.

Když se káva v 16. století dostala poprvé do Benátek, byl z toho poprask. Dnes se nám to může zdát úsměvné, ale kněží ji tehdy považovali za hříšný nápoj od samotného ďábla. Káva byla ovšem lukrativní komodita a brzy se stala nápojem, který si mohli dovolit jen bohatí. S rozvojem kolonialismu Evropané zakládali vlastní kávové plantáže, díky kterým cena klesla a káva se tak rozšířila do všech společenských vrstev. Byla to právě Itálie, kdo dal světu legendární konvičku na přípravu kávy bialetku a kde vznikl přístroj pro přípravu espressa v podobě, jakou známe dnes.

Objevte tajemství cesty, která přeměňuje kávová zrna na poháry plné chuti. Caffé Excelsior používá pomalý a tradiční způsob pražení kávy s cykly trvajícími 16-24 minut. Směsi jsou přísně tajné a jsou výsledkem perfektní kombinace nejlepších kvalit pečlivě vybraných káv. Kávová zrna jsou pečlivě zpracovávána tak, aby měl každý šálek kávy plné tělo a nápoj byl vyvážený. Od kávových zrn až po šálek kávy plný vášně, tradice a zkušeností. To je káva Excelsior.

 

Další informace

Hmotnost 0,25 kg
Katalogové číslo: 1386 Kategorie: Štítek: