Káva Brazílie Facenda Lagoa v dóze – zrnková

239,00 

Káva Brazílie Facenda Lagoa v dóze
Ve variantě mletá a zrnková

Země původu: Brazílie

Složení: 100% káva arabica

Hmotnost: 200 g

Skladem

Káva Brazílie Facenda Lagoa je považována za nejlepší brazilskou kávu. Chuťově se vyznačuje lahodným čokoládovým nádechem.

Zrnková káva v dóze je čerstvě pražená, nedávno ještě byla na plantáži. Mletá káva je čerstvá pár hodin před tím, než ji dostanete do rukou. Káva Brazílie Facenda Lagoa je právem nazývána králem kávového trhu. Tato káva je považována za nejlepší brazilskou kávu. Je vypěstována ze starých odrůd kávy Bourbon. Na světe roste asi 4 miliony kávovníků, zhruba 75% brazilské produkce kávy pochází od drobných pěstitelů.

Brazílie byla více jak 3 století pod portugalskou vládou a svoji nezávislost získala v roce 1822. Byl zachován monarchistický vládní systém až do zrušení otroctví roku 1888. Brazílie je největší a jediná portugalsky mluvící země v celé Americe. Má něco málo přes 200 miliónů obyvatel. Rozloha země činí přes 8,500,000km², což je 5. největší země světa.

Káva v dóze

Káva v dóze je vhodným dárkem s variantou zrnkové nebo mleté kávy. Praktická dóza s kávou, je použitelná i na jiné věci po řádném umytí. Dobrý jako doplněk do Vaší domácnosti. Navíc, každá dóza na kávu má svůj jedinečný text a informace. Doplňte si znalosti o kávě a mnoha zemí z celého světa.

Správně uskladněná káva si dokáže dlouho udržet dobrou kvalitu. Kvalitou myslíme její výraznou chuť i aroma. Uchovávejte si svou kávu v našich dózách, abyste si jí mohli vychutnat i delší dobu po koupě, Naše dózy jsou k tomu přímo stvořené a navíc mají pěkné obrázky se zajímavostmi.

Doporučená příprava kávy

  • Na 1 šálek (200ml) použijte
  • 1-2 lžičky mleté kávy (5-7g)
  • zalijte vroucí vodou

Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě bez přístupu vzduchu.

Další informace

Hmotnost 0,4 kg
EAN: 8595654447711 Katalogové číslo: 1382 Kategorie: