Káva BAZZARA Espresso Dodicigrancru

314,00 

Káva BAZZARA Espresso Dodicigrancru

Typ: zrnková káva

Úroveň pražení: střední

Balení 250 g

Unikátní espreso směs 12 špičkových  Gran Cru Arabik včetně kávové perly Jamaica Blue Mountain. Nejprve vás uchvátí květnaté aroma, které se rozplyne do likérové vůně plné pražených mandlí, aby se následně smísilo s alkoholovými tóny karibského rumu ovoněných tabákem.

Skladem

Směs Arabik z 12 nejlepších kávových plantáží celého světa, kombinovaných mezi sebou, vysoce odborně a dokonale upražené.

 Malé balení vhodné k degustaci nebo na domácí přípravu kávy.

Káva je nápoj plný vůně, chuti, ale i barev. Patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější nápoj vůbec. Získává se z plodů keře kávovníku, konkrétně pražením plodů. Káva obsahuje kofein, který má prokazatelné povzbuzující účinky. Nejčastěji se pak zpracovávají plody kávy robusta a kávy arabica. Tyto dva typy káv u nás patří k nejrozšířenějším. Druh kávy robusta obsahuje zhruba dvakrát více kofeinu než arabica. Existuje mnoho způsobů, jak kávu připravit a stejně tak velké množství dělení kávy podle její kvality i jejího zpracování.

Kávy Bazzara, byla zařazena mezi 10 nejlepších pražíren v Itálii. Káva Bazzara se vyznačuje kvalitním pražením, čerstvou a lahodnou chutí.

Káva z 12 - ti nejlepších kávových plantáží celého světa, kterými jsou:

Jamaica Blue Mountain,
Puerto Rico Yauco Selecto,
San Domingo Washed AA,
Mexico Washed Altura,
Honduras Washed SHG,
Costa Rica Tarrazu SHB,
Salvador Washed SHG,
Guatemala Washed SHG,
Nicaragua Matagalpa,
Brazil Selecto Fino,
India Plantation Peaberry,
Ethiopia Washed Sidamo

 

Další informace

Hmotnost 0,25 kg
Katalogové číslo: 1374 Kategorie: Štítek: