Hrnek velký Kolibřík

436,00 

Porcelánový velký hrnek Kolibřík

  • objem 1000 ml
  • průměr hrnku 120 mm, výška 135 mm
  • hrnek ze silného porcelánu
  • vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby
  • baleno v pevné papírové krabičce s potiskem

Výrobce Duo Gifts Polsko

Skladem

Porcelánové hrnky

Přineste krásu přírody do vašich ranních rituálů s našimi velkými porcelánovými hrnky s dekory květin a ptáků. Každý hrnek je pečlivě ztvárněn s ohledem na přírodní krásu, aby vám přinesl okamžik klidu a radosti ve společnosti květin a ptáků.

Naše hrnky jsou živým vyjádřením elegance a inspirace, kterou nabízí příroda. Každý detail je pečlivě proveden, aby vás přenesl do scenérií rozkvetlých zahrad a zpívajících ptáků. Každý hrnek je jedinečným dílem umění, které zdobí vaše každodenní okamžiky.

Zahalte se do atmosféry krásy a klidu při každém doušku vaší oblíbené kávy či čaje. Zářivé květiny a svobodní ptáci vás budou provázet po celý den, ať už si dopřáváte chvilku pokoje nebo sdílíte tyto krásné okamžiky s blízkými.

Naše velké porcelánové hrnky jsou nejen praktickými nádobami, ale také uměleckými díly, která vám připomenou krásu přírody a spojení s ní. Dejte svým ranním rituálům nový rozměr s našimi hrnky inspirovanými květinami a ptáky, a připusťte si do svého života kus přírodní elegance.

EAN: 5902693925590 Katalogové číslo: 2491 Kategorie: , , Štítek: