Francouzské mýdlo Levandulové srdce

101,00 

Francouzské mýdlo Levandulové srdce

Vyrobeno z přírodních olejů Levandule

Země původu Francie

Váha mýdla 100 g

Skladem

Francouzské přírodní mýdlo

Francouzské exfoliační mýdlo s květy Levandule, bambuckým máslem a olivovým olejem vaši pokožku dokonale zjemní, vyhladí a hydratuje. Pokožku nevysušuje, eliminuje suchá místa a posiluje její zdravý vzhled. Dokonale odstraňuje odumřelé buňky, zanechá vaši pokožku jemnou a provoněnou.

Všechny vonné esence našich mýdel pocházejí z produkce města Grasse. Ručně vyrobené mýdlo ve Francii, přímo v srdci Drôme Provençale neobsahuje PARABENY.

Levandule je známá pro své zklidňující schopnosti, které se projevují i na psychice člověka při bolestech hlavy, nervozitě, závratích, depresích, nespavosti a s tím související snížení krevního tlaku. Člověka zároveň energizuje a pozdvihuje ducha celkovým zlepšením nálady. Na pokožku má hojivé účinky. Je antiseptická, antibakteriální a protizánětlivá. Levandule podporuje tvorbu nových buněk, má regenerativní účinky.

Vytvořte si domácí lázně s přírodním mýdlem ve tvaru srdce a kouzlí vás léčivá síla levandule.  Francie po staletí pěstuje tuto vzácnou a léčivou rostlinu a  francouzská levandule se tak řadí na první místo v oblíbenosti, díky svým účinkům. Mýdlo je obohaceno bambuckým máslem a olivovým olejem. Tyto dvě složky s hydratačními a regeneračními vlastnostmi dodávají vaší pokožce pružnost, pohodu a hydrataci. Všechny vonné esence mýdel pocházejí z parfémové produkce města Grasse a jsou v dokonalé harmonii. Přírodní vonné esence mají léčivé účinky na vše tělo i duši.  Ručně vyrobené mýdlo ve Francii, přímo v srdci Drôme Provençale uspokojí nejnáročnější požadavky.

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Katalogové číslo: 1259 Kategorie: Štítky: , ,