Flétny na sekt Diamante Venezia

799,00 

Sklenice na šampaňské Atlantis 
  • ručně broušené sklenice
  • osázené křišťály Swarovski®
  • objem 230 ml
  • výška 265 mm, šířka 66 mm
  • dárková krabička
  • certifikát pravosti kamenů Swarovski®
  • balení obsahuje 2 sklenice
  • výrobek není možné umývat v myčce nádobí, mytí pouze ručně, v jemném saponátu

Výrobce Diamante Slovensko

Kód SW1418.412

Jen 1 skladem

Sklenice na šampaňské a prosecco

Představujeme vám naše exkluzivní sklenice na šampaňské a prosecco, které ztělesňují dokonalou eleganci a luxus. Každá sklenice je vyrobena z prvotřídního křišťálu a jejich tvary odpovídají světovým trendům, podtrhují však jedinečnou jemnost a preciznost brusu. A to není vše – naše sklenice jsou zdobeny krystaly Crystals by SWAROVSKI®, které září a třpytí se jako diamanty, a to dělá každý doušek z nich nezapomenutelným okamžikem.

Slovenská firma Diamante, jež se specializuje na luxusní dárkové sklo, si zakládá na kvalitě a designu. Každá sklenice je pečlivě balena do luxusní dárkové krabičky s povrchovou úpravou hedvábného sametu a zlatým firemním logem. Součástí každé sklenice je také certifikát pravosti Swarovski krystalů, které zdobí naše sklenice a zaručují jejich jedinečnost.

Výjimečné sklenice, které přinášíme na trh, nejsou pouze dokonalým doplňkem vašich oslav a večírků, ale také skvělým dárkem pro vaše blízké. Dopřejte si zářivou eleganci a špetku luxusu s našimi sklenicemi Crystals by SWAROVSKI® od firmy Diamante. Každý doušek z těchto sklenic bude slavnostním přípitkem, který si budete užívat v každém okamžiku.

Oslavte život s našimi sklenicemi na šampaňské a prosecco a přidejte vašim slavnostním okamžikům jiný rozměr. Ukažte svůj vkus a styl a oživte váš interiér tímto nadčasovým doplňkem. Buďte trendoví a užívejte si každý okamžik s radostí a elegancí. Vyberte si naše sklenice a dejte vašim oslavám šmrnc luxusu s nejkrásnějším zábleskem krystalů.

Další informace

Hmotnost 0,7 kg
Rozměry 31,5 × 21 × 7,5 cm
EAN: 8586017248977 Katalogové číslo: 1244 Kategorie: ,