Dóza z českého křišťálu Srdíčka

517,00 

Moderní dóza z olovnatého křišťálu
  • moderní dóza z českého křišťálu ve tvaru šestiúhelníku s boční dekorací srdíček
  • vhodné pro uložení drobných šperků, nebo třeba bonbónků
  • vhodný dárek pro vaše zahraniční přátele nebo obchodní partnery
  • rozměr 125 x 113 mm
  • výška bez víčka 65 mm
  • výška s víčkem 105 mm
  • prvotřídní český křišťál

Výrobce Crystal Bohemia Poděbrady

Jen 1 skladem

Dóza z českého křišťálu

Představujeme vám krásné dózy z českého křišťálu, které jsou skvostem českého sklářského umění. Český křišťál je známý po celém světě pro svoji krásu a uměleckou hodnotu. Naše dózičky z českého křišťálu jsou nejenom dokonalým místem na uložení drobných šperků a bižuterie, ale i působivým designovým doplňkem do každého interiéru.

Díky své umělecké hodnotě a preciznímu provedení, se tyto dózy z českého křišťálu stávají unikátním dárkem pro vaše blízké. Jestli hledáte výjimečný a elegantní dárek pro své zahraniční přátele, naše dózy jsou tou správnou volbou. Každá z nich je unikátní a odlišuje se svým jemným a sofistikovaným designem.

Dóza s víčkem ve tvaru srdíček dodává celému výrobku nádech romantiky a noblesy. Ať už ji využijete na uložení krásných drobných šperků a bižuterie, nebo si do ní schováte sladké bonbóny, její využití je velmi široké. Každá chvilka, kterou budete trávit s naší dózou z českého křišťálu, se stane zvláštním okamžikem spojeným s krásou a uměním.

Darujte krásný a originální dárek, který zaujme svou jedinečností a uměleckým výrazem. Vyberte si z naší rozmanité kolekce skleněných dóz a váziček od českých sklářů a udělejte radost sobě i svým blízkým. S naší dózou z českého křišťálu vytvoříte nezapomenutelné okamžiky, které zůstanou v srdci vašich přátel navždy.

Další informace

Hmotnost 1 kg
Rozměry 22 × 24 × 19 cm
EAN: 8593403475442 Katalogové číslo: 1203 Kategorie: ,