Diamante sklenice na whisky Broadway

396,00 

Diamante sklenice na whisky Broadway
  • elegantní sklenice na whisky
  • vyrobeno z pevného křišťálového skla
  • objem 300 ml
  • výška sklenice 90 mm
  • průměr sklenice 85 mm
  • dárková krabička
  • lze umývat v myčce nádobí

Výrobce Diamante Slovensko

Kód SW4047.832.ELX

Skladem

Sklenice na whisky

Nabízíme vám sklenice na whisky, které jsou synonymem luxusu a elegance. Naše sklenice jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálového skla, a jejich tvary odpovídají světovým trendům. Každá sklenice je precizně zdobena jemným a přesným brusem, který podtrhuje eleganci tvaru a vytváří dojem mistrovské práce. Každý detail byl propracován s láskou k umění sklářství.

Firma Diamante patří mezi špičkové výrobce luxusního dárkového skla. Sklenice jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálu a tvary odpovídají světovým trendům. Eleganci tvaru podtrhuje jemný a přesný brus. Při otevření naší dokonale zpracované designové krabičky a pohledu na úchvatnou sadu skleniček, na vás jasně dýchne luxus. Navíc krabička, ve které jsou sklenice zabaleny má nádherný sametový povrch a zlaté firemní logo.

Nyní si dovolte objevit rafinovaný svět whisky, která je alkoholickým nápojem destilovaným z obilnin a zraje v dřevěných sudech, převážně dubových. Víme, že každá značka whisky má svou jedinečnou chuť a podmanivý charakter, a proto jsme připravili ty nejkrásnější sklenice, které tyto kvality ještě více zvýrazní.

Důležitým kritériem je také stáří whisky, které určuje doba zrání ve dřevěných sudech. Naše sklenice jsou ideálním společníkem pro whisky různého stáří, nechť už preferujete tříletou skotskou whisky nebo klenoty s delším zráním.

Ať už si oblíbíte jednodruhovou whisky (single malt) oceňovanou pro svou originální chuť, nebo směsnou whisky (blend), která vám zaručí stabilní kvalitu a chuť, naše sklenice na whisky budou důstojným doplňkem každého vašeho whisky rituálu. Užijte si to nejlepší z whisky světa s našimi exkluzivními sklenicemi a oslavte každý doušek jako vzácný okamžik plný chutí a vůní.

Další informace

Hmotnost 0,9 kg
Rozměry 29 × 20 × 22 cm
EAN: 8586022121050 Katalogové číslo: 1220 Kategorie: ,