Diamante sklenice na rum Auris

Diamante sklenice na rum a brandy Auris
  • elegantní sklenice z jemného křišťálu
  • tvar sklenice umožní rychlé rozvinutí chutě a vůně kvalitního rumu
  • objem 240 ml
  • výška sklenice 140 mm
  • průměr sklenice 88 mm
  • dárková krabička
  • lze umývat v myčce nádobí

Výrobce Diamante Slovensko

Kód SW1400.152.ELX

383,00 

Skladem

EAN: 8586022121623 Katalogové číslo: 1219 Kategorie: ,

Sklenice na rum

Představujeme vám sklenice na rum, které vás okouzlí svým unikátním designem a vynikající kvalitou zpracování. Každá sklenice je pečlivě navržena tak, aby zdůraznila bohatou chuť a vůni vašeho oblíbeného rumu. Vyrobeny jsou z prvotřídního materiálu, který zajišťuje vysoký lesk a průhlednost, aby každý doušek rumu byl jedinečným zážitkem.

Sklenice na rum jsou vysoce funkční a ergonomicky tvarované, aby se skvěle držely v ruce a umožňovaly maximální uvolnění aroma. Nezáleží na tom, zda si dáváte přednost světlému rumu pro míchané nápoje nebo zlatému a tmavému rumu pro samostatné pití, naše sklenice jsou ideálním společníkem pro každou příležitost.

Užijte si vzácné chvíle a objevujte rozmanité odstíny chutí, které vám nabídne váš oblíbený rum. Naše sklenice na rum jsou navrženy tak, aby podpořily váš zážitek z pití a zanechaly nezapomenutelné dojmy. Buďte jedineční a dopřejte si tyto sklenice, které jsou dokonalým spojením funkčnosti a elegance.

Ponořte se do světa skvělého rumu s našimi speciálně navrženými sklenicemi. Každý doušek bude oslavou chutí, které jste ještě nikdy nepoznali. Ať už jste začátečník nebo opravdový znalec rumu, naše sklenice vám dodají ten pravý pocit luxusu a potěšení. Vylepšete svůj pitný zážitek a dejte se do víru opravdových chutí s našimi sklenicemi na rum.

Další informace

Hmotnost 0,5 kg
Rozměry 26 × 20 × 27 cm