Dárkový balíček Sváteční

991,00 

Dárkový balíček ,, Sváteční ,,

Sada obsahuje

  • červené suché vino s přívlastkem – Vinařství Musilovi
  • rozpustná káva
  • čaj English Tea Shop
  • kornout ořechy v čokoládě
  • dřevěný podnos s provazovými úchyty

Není skladem

Nedaleko Brna v údolí řeky Jihlavy se nachází starobylé městečko Dolní Kounice, které láká návštěvníky svou bohatou historií, rozsáhlými vinicemi a dobrým vínem.

V roce 1992 zde bylo založeno na 3 ha vinic Vinařství Musilovi. Po letech poctivé práci se vinařství rozrostlo na současných 28 ha půdy, která se obhospodařuje podle ekologických zásad integrované produkce. Velikostí se vinařství řadí mezi středně velké vinařské firmy s limitovanou produkcí.

Dolní Kounice před vstupem do EU patřili do brněnské vinohradnické oblasti. Po vstupu do EU patří ke znojemské podoblasti, a to její severní části. Vinice se nacházejí v Katastrálním území Dolních Kounic a Kounického předměstí, ve viničních tratích Karlov, Šibeniční hora, Na Nivách a Syslice.

Ve vinařství se vyrábí široká škála vín, která pocházejí výhradně z vlastní produkce hroznů, přičemž modré odrůdy se pěstují na více jak polovině osázených vinic. Největší sláva patří tradiční kounické Frankovce, která patří mezi nejvyhlášenější.

Vínu věnují majitelé vinařství veškerý čas s přesvědčenim, že základ špičkového vína tvoří hrozny z vlastních vinic a proto se veškerá pozornost a péče věnuje révovému keři.

Ve vinařství se produkují jakostní a přívlastková vína. Velké oblibě se těší již zmíněná kounická Frankovka, která vyzrává v dubových sudech typu barrique.

Vína z Vinařství Musilovi pravidelně získávají mnohá ocenění vinařských soutěžích: zlaté, stříbrné a bronzové medaile na Valtických vinných trzích a mezinárodní soutěži Vinoforum, Grand Prix Vinex.

Další informace

Hmotnost 3 kg
Katalogové číslo: 1214 Kategorie: Štítky: ,