Dárková láhev slivovice 75

576,00 

Dárková láhev slivovice 75

Slivovice Delis Švestka 40%

Objem 0,35 l

Velejemná slivovice  v ručně foukané láhvi s vypískovaným jubilejním číslem.

Láhev je usazená v dárkovém obalu z bukového dřeva, opatřena zlatým uzávěrem.

Jen 1 skladem

Katalogové číslo: 1135 Kategorie: Štítky: ,

Popis

O firmě Detesk

Firmu Detesk založil pan Ivan Kalousek v roce 1990 v dílně svého rodinného domku, kde vyrábí z tvrdého boritokřemičitého skla drobnější dekorační předměty. Boritokřemičíté sklo je výjimečně chemicky odolné a při mytí v myčce nedochází k zešednutí skloviny, která si po celou dobu životnosti zachovává svoji čirost a vysoký lesk. Zájem o jeho výrobky se postupně rozrostl a tak si po dvou letech podnikání v roce 1992 pronajímá v Železném Brodě výrobní halu a najímá svého prvního zaměstnance.

Ve stejném roce dochází k prvním kontaktům firmy se zahraničními zákazníky. Firma svoje dárkové láhve na alkohol vyváží do Rakouska, Holandska, Dánska, Švýcarska, Švédska, zemí Beneluxu, ale především do Německa, Itálie a Francie, kde je mimořádný zájem o kombinované láhve na ocet a olej. V Itálii se láhve vyráběné společností Detesk používají pro plnění Grappou, italskou specialitou vyráběnou předestilováním zbytků hroznů po výrobě vína. Nedílnou složkou podnikání společnosti je dřevovýroba, která byla zavedena v roce 2004 na podporu odbytu lahví. Od té doby se stala svébytnou součástí firemní výroby a lidé po celém světě mohou obdivovat krásné dárkové láhve nevšedních tvarů a originálně zpracované.

Pokud máte zájem nakouknout do tajů výroby jedné z nejúspěšnějších českých sklářských firem, Detesk vám nabízí turistické programy , jako např. prohlídku a ukázku výroby skla.

Další informace

Hmotnost 2 kg
Rozměry 16 × 7,5 × 24 cm