Cuvée Elegence

229,00 

Vinařství Pavel Binder

Cuvée Ryzlink rýnský & Tramín červený

Ročník: 2018
Číslo šarže: L17/18
Přívlastek: pozdní sběr – suché
Zbytkový cukr: 2,1 g/l
Kyselina: 5,6 g/l
Alkohol: 12 % obj.
Vinařská oblast: Morava
Vinařská podoblast: Velkopavlovická

Není skladem

Cuvée Elegance

Kupáž tradičních odrůd Ryzlinku rýnského a Tramínu červeného, vyrábíme v našem vinařství několikátou sezónu a našimi zákazníky je každoročně velice poptávaná. Rok 2018 se zapsal jako velmi teplý, přesto se víno chlubí vyzrálou kyselinou, která mu dává charakter. I v teplém teplém ročníku si obě vína zachovala odrůdové vlastnosti, které se vám jistě zaryjí hluboko do paměti díky květnatému aroma Tramínu červeného a pikantní kyselince Ryzlinku rýnského.

Historie Rodinného vinařství Pavla Bindera sahá do roku 1999. Tento rok je mezníkem, v němž se od tradičního vinařství provozovaného v rodině po desítky let přešlo k profesionálnímu způsobu pěstování hroznů a výroby vína.

V roce 2008 zahájil vinař Pavel Binder na svých vinicích přechodné období z klasického ošetřování vinic na ekologické a v roce 2011 získal již první certifikace na vína vyráběná z ekologicky pěstovaných hroznů.

Důkazem kvality a správně zvolené filozofie výroby vína je řada ocenění z prestižních domácích i mezinárodních výstav. Vynikajícím úspěchem se stalo umístění našeho biomoštu Veltlínské červené rané 2011 v soutěži Biopotravina roku 2011 – vítěz kategorie Nápoje.

Další informace

Hmotnost 1,2 kg
Katalogové číslo: 1025 Kategorie: Štítek: