Černý čaj Royal Rosmary & Thyme

69,00 

Černý čaj z výběrových čajových lístků s rozmarýnem a tymiánem

Složení: Černý čaj, tymián, rozmarýn.

 Země původu: Rusko

Hmotnost: 50 g (25 sáčků x 2g)

Příprava: 1 sáček na 300ml šálek, zalít 100°C vodou, louhovat 3-5 minut. Pro vytvoření ledového nápoje po vylouhování čaj zchlaďte v lednici nebo přidejte kostky ledu.

 

 

 

 

 

 

 

Účinků pití černého čaje na lidský organismus je velmi mnoho. Je velmi důležité zvolit čaj přírodní a kvalitní. Již při jeho objevení Číňany byli čaji přisuzovány mnohé léčivé účinky, zejména při léčení kožních onemocnění. Využívá se však i při léčení střevních a žaludečních obtíží. Samotné pití čaje má za následek snižování únavy a má podíl na zvyšování tělesné a duševní činnosti. Je prokazatelně doloženo, že pravidelná konzumace černého čaje může snížit riziko cukrovky druhého typu až o 70 procent, za několik měsíců dokážou už pouhé tři šálky černého čaje denně pomoci lidem, kteří mají potíže s krevním tlakem. Černý čaj dokáže snížit oba druhy tlaku, tlak diastolický i tlak systolický. Černý čaj obsahuje širokou škálu antioxidantů, které velmi výrazně eliminují v těle volné radikály a těžké kovy, odstraňuje toxiny. Čaje jsou obohacovány o byliny, které podporují a násobí jejich blahodárné účinky na lidský organismus.

Rozmarýn dodává elán a chuť do života, rozprouďuje energii, zlepšuje náladu a má povzbuzující účinky.  Má čistící schopnosti na celé tělo a podporuje detoxikaci těla.

 

 

 

Další informace

Hmotnost 0.1 kg
Katalogové číslo: 1073 Kategorie: