Carmani znamení zvěrokruhu Váhy

664,00 

Dárková figurka miniatura znamení zvěrokruhu Váhy

Znamení Váhy 24.9. – 23.10.

  • interiérová dekorace
  • umělecký zpracovaný kov
  • zlacený, neztrácí lesk
  • výška 75 mm
  • šířka 63 mm
  • zdobeno křišťály Carmani®
  • dárková krabička

Výrobce Carmani®

Skladem

Muž Váhy

Muž ve znamení Váhy oplývá citlivou duší, je elegantní, má příjemné vystupování. Je zdvořilý s vyvinutým smyslem pro harmonii, vysoce si cení lásky a citových vztahů. Má rád hudbu, umění, přírodu a svobodu. V jeho náručí ženy nacházejí klidné a harmonické bezpečí. Jsou to vynikající diplomaté, spisovatelé, architekti ale i soudci. Muž narozený ve znamení Vah je jedním z nejlepších otců. Své děti miluje celým svým srdcem, vede je k velkému sociálnímu cítění a k lásce. Citlivě vnímají své děti a jsou schopni je připravit do života tím nejlepším způsobem.

Žena Váhy

Žena narozená ve znamení Vah je společenská, veselá a velmi hezká. Obvykle bývá nejzářivější ozdobou každé společnosti. Nesnáší nespravedlnost, hádky a konflikty. Je moudrá, zvídavá, má umělecký talent a velký sklon ke kráse a harmonii. Má smysl pro realitu. Typické povolání pro ženu ve znamení Vah je v oblasti umění a všude tam, kde se vyžaduje dobrý vkus. Jako matky jsou tyto ženy nejlepší z celého zvěrokruhu. Nelitují času ani námahy a své děti učí diplomatickému jednání, analytickému a syntetickému myšlení. Své děti učí vnímat krásu života v jeho plnosti a proměnlivosti, bez povšimnutí nenechají ani krásy přírody.

Bohatě zdobená soška znamení Váhy jistě přitáhne pozornost každého obdivovatele krásných věcí. Při výrobě sošek je kladen důraz na nejmenší detail a tak je každý výrobek malým uměleckým dílem. Každá soška je pozlacená a bohatě zdobená křišťály Carmani. Díky esteticky zpracované krabičce je tak toto umělecké dílo okamžitě připraveno jako atraktivní dárek.

Další informace

Hmotnost 0,05 kg
Rozměry 10 × 5 × 8 cm
EAN: 5907580010366 Katalogové číslo: 1776 Kategorie: ,