Carmani znamení zvěrokruhu Ryby

664,00 

Dárková figurka znamení zvěrokruhu Ryby

Znamení Ryby  20.2. – 20.3.

  • interiérová dekorace
  • umělecky zpracovaný kov, neztrácí lesk
  • výška 75 mm
  • šířka 63 mm
  • zdobeno křišťály Carmani®
  • dárková krabička

Výrobce Carmani®

Skladem

Ryby - muž

Muž ve znamení Ryb je citlivý a touží po ideálech. Je sociální typ, utrpení druhých jej nutí k pomoci a obětavosti. Mají dar naslouchat jiným lidem a díky této vlastnosti bývají velmi oblíbenými partnery. Vynikají též dobře vyvinutou intuicí a tak bývají úspěšní v oborech lékařství a umění. Muži narození ve znamení Ryb jsou velmi pohostinní, projevují velkou lásku k přírodě a zvířatům, jsou trpělivý a mají pochopení pro druhé.

Ryby - žena

Žena ve znamení Ryb touží být milována velkou láskou a sama oplácí stejným. Bývá tichá a důvěřivá, krásná a citlivá. S ostatními jedná vždy příjemně, je upřímná a obětavá. Žena Ryba se cítí nejlépe v rodinném kruhu, překypuje nesmírnou láskou ke svým dětem. Pro členy rodiny a své přátele se ráda obětuje. Žena Ryba má hluboký vztah k umění a přitahuje jí tajemství.

Bohatě zdobená Carmani figurka znamení zvěrokruhu Ryby jistě přitáhne pozornost každého obdivovatele krásných věcí. Při výrobě figurek je kladen důraz na nejmenší detail a tak je každý kousek malým uměleckým dílem. Každá figurka je pozlacená a bohatě zdobená křišťály Carmani. Díky esteticky zpracované krabičce je toto malé umělecké dílo okamžitě připraveno jako velice atraktivní dárek.

Další informace

Hmotnost 0,05 kg
Rozměry 10 × 5 × 8 cm
EAN: 5907580010298 Katalogové číslo: 1773 Kategorie: ,