Carmani znamení zvěrokruhu Býk

664,00 

Dárková figurka znamení zvěrokruhu Býk

Znamení Býk  21.4. – 20.5.

  • interiérová dekorace
  • umělecky zpracovaný kov
  • zlacená soška neztrácí lesk
  • výška 77 mm
  • šířka 70 mm
  • zdobeno křišťály Carmani®
  • dárková krabička

Výrobce Carmani®

Skladem

Muž Býk

Muž narozený ve znamení Býka je obvykle klidný, trpělivý a ve svých názorech konzervativní. Nerad si komplikuje život, má rád svůj klid a zaběhnutý rytmus. Býk má velký smysl pro přesnost a zodpovědnost, to mu přináší v zaměstnání úspěch. Mají rádi umění, dobré jídlo a pití. Jsou mírumilovní a ochotni pomáhat. Zrozenci Býka jsou úspěšní v rodinném životě, protože v lásce a manželství nejsou přelétavý.

Žena Býk

Žena Býk je sama o sobě zázrak. Je krásná, smyslná, v mládí bezstarostná. Má mnoho přátel, ráda se zdržuje ve společnosti a svoji přízeň rozdává na všechny strany. Partnera pro život si vybírá sama za účelem vytvoření útulného domova, založení rodiny a trvalé ochrany s hmotným zajištěním. Žena v Býku je jedna z nejlepších partnerek pro založení pohodlného a dlouhodobého vztahu. Je nejen vášnivou milenkou, ale též vynikající matkou a hospodyní. U svého protějšku hledá erotickou přitažlivost, společenské postavení a materiální zabezpečení.

Bohatě zdobená a pozlacená soška znamení Býk jistě přitáhne pozornost každého obdivovatele krásných věcí. Při výrobě je kladen důraz na nejmenší detail a tak je každý výrobek malým uměleckým dílem. Každá soška je pozlacená a bohatě zdobená krystaly Swarovski. Díky esteticky zpracované krabičce je toto malé umělecké dílo okamžitě připraveno jako velice atraktivní dárek.

Další informace

Hmotnost 0,05 kg
Rozměry 10 × 5 × 8 cm
EAN: 5907580010311 Katalogové číslo: 1768 Kategorie: ,