Čaj English Tea Shop Rooibos Acai & Pomegranate

84,00 

Organický bylinný čaj rooibos, medový keř, ibišek, granátové jablko, malina a kapustoň brazilská 

Složení:  organický rooibos, organický medový keř, organický ibišek, přírodní aromatické látky, organické granátové jablko, organické maliny, organická kapustoň brazilská

Hmotnost:  30 g

Obsahuje 20 nálevových sáčků

Příprava: 1 sáček na 300ml šálek, zalít 100°C vodou, louhovat 3-5 minut. Pro vytvoření ledového nápoje po vylouhování čaj zchlaďte v lednici nebo přidejte kostky ledu.

 

 

 

 

 

 

 

Skladem

Čajová značka English Tee Shop je jednou z mála bio certifikovaných čajů na trhu, které jsou prodávány za přiměřenou cenu vzhledem k jejich kvalitě a certifikaci. Záruka certifikace Bio a Fairtrade je pro zákazníky velmi důležitá, svědčí o jednoznačné kvalitě čaje za přiměřenou cenu a zároveň potvrzuje, že farmáři, kteří čaj pěstují dostávají dobře zaplaceno, nezatěžují půdu škodlivými chemickými hnojivy, nezanechávají za sebou v podstatě žádné uhlíkové emise a tím značným dílem přispívají k udržitelnému rozvoji své oblasti.

Čajoví someliéři English Tee Shop pracují s velkou péčí na tom, aby jste si vychutnali dlouhou řadu dodávaných produktů od základního English Breakfast až po velké množství bylinkových směsí, tak, aby pro vás byla jejich konzumace skutečným požitkem.

Cílem společnosti English Tea Shop je, starat se zodpovědně o své pracovníky a pomáhat jim v jejich dalším růstu. Proto na Sri Lance zbudovali vlastní akademii pro školení a rozvoj lidí s nabídkou kurzů v práci s počítačem, manažerských dovedností ale i procvičování ve znalosti angličtiny. Cílem je vybudovat silný, sebevědomý tým a zlepšovat kvalitu života všech svědomitě pracujících lidí. Proto také hlavním heslem ETS je: LOVE CARE CHANGE.

Firma English Tee Shop je díky svému komplexnímu přístupu k práci, lidem a přírodě uznávaná po celém světě a její výrobky zařadily do svého portfolia tradiční obchodní domy věhlasných jmen jako jsou Harrods, Selfridge, Debenhams, WH Smiths, Historical Royal Palaces, Geleries Lafayette, TKMaxx nebo Homesence.

Účinky ACAI

Kapustoň brazilská je známá pod lidovým názvem Acai. Jedná se o druh palmy pocházející z tropické Jižní Ameriky. Palma je velmi pohledná a pěstuje se také jako okrasná dřevina. Plody slouží k aromatizaci zmrzliny a pražená semena jako náhražka kávy. V posledních letech se staly produkty z plodů palmy Kapustoně  populárními i v brazilských městských aglomeracích a jako potravní doplňky i jinde ve světě. Produkty z Acaí jsou komerčně představovány jako bohaté na antioxidanty a s proklamovanými prospěšnými zdravotními účinky, jako je hubnutí, snižování cholesterolu, příznivé působení na oběhový a trávicí systém aj. Vědeckými studiemi byl potvrzen obsah antioxidantů.

 

Další informace

Hmotnost 0,08 kg
Katalogové číslo: 1041 Kategorie: