Čaj English Tea Shop Revive Me

109,00 

Organický bílý čaj s moringou, skořicí, šípky a ženšenem

Čaj Revive Me je promyšlenou kombinací bílého čaje a bylin, které Vás zaručeně povzbudí

Složení: organický bílý čaj, organická moringa, organická skořice, organické šípky, organická citrónová tráva, organická máta klasnatá, organická kopřiva, organický ženšen

Hmotnost:  30 g

Příprava: 1 sáček na 300ml šálek, zalít 100°C vodou, louhovat 3-5 minut. Pro vytvoření ledového nápoje po vylouhování čaj zchlaďte v lednici nebo přidejte kostky ledu.

 

 

 

 

 

 

 

Není skladem

Čajová značka English Tee Shop je jednou z mála bio certifikovaných čajů na trhu, které jsou prodávány za přiměřenou cenu vzhledem k jejich kvalitě a certifikaci. Záruka certifikace Bio a Fairtrade je pro zákazníky velmi důležitá, svědčí o jednoznačné kvalitě čaje za přiměřenou cenu a zároveň potvrzuje, že farmáři, kteří čaj pěstují dostávají dobře zaplaceno, nezatěžují půdu škodlivými chemickými hnojivy, nezanechávají za sebou v podstatě žádné uhlíkové emise a tím značným dílem přispívají k udržitelnému rozvoji své oblasti.

Čajoví someliéři English Tee Shop pracují s velkou péčí na tom, aby jste si vychutnali dlouhou řadu dodávaných produktů od základního English Breakfast až po velké množství bylinkových směsí, tak, aby pro vás byla jejich konzumace skutečným požitkem.

Cílem společnosti English Tea Shop je, starat se zodpovědně o své pracovníky a pomáhat jim v jejich dalším růstu. Proto na Sri Lance zbudovali vlastní akademii pro školení a rozvoj lidí s nabídkou kurzů v práci s počítačem, manažerských dovedností ale i procvičování ve znalosti angličtiny. Cílem je vybudovat silný, sebevědomý tým a zlepšovat kvalitu života všech svědomitě pracujících lidí. Proto také hlavním heslem ETS je: LOVE CARE CHANGE.

Firma English Tee Shop je díky svému komplexnímu přístupu k práci, lidem a přírodě uznávaná po celém světě a její výrobky zařadily do svého portfolia tradiční obchodní domy věhlasných jmen jako jsou Harrods, Selfridge, Debenhams, WH Smiths, Historical Royal Palaces, Geleries Lafayette, TKMaxx nebo Homesence.

Moringa - účinky

Moringa je stále zelený tropický a subtropický strom, jenž má mimořádně hluboké kořeny, je odolná vůči suchu a daří se jí i v těch nejdrsnějších podmínkách. Za pouhých 9 měsíců plně dozrává a její listy mohou být sklizeny po 6-8 týdnech jak po zasazení stromu, tak po sklizni listů. Díky tomu poskytuje celoroční zdroj příjmů jednotlivcům a komunitám, které ji pěstují. Strom  moringa pomáhá s problematikou spojenou s odlesňováním a erozí. Listy obsahují výrazně více živin a téměř dvojnásobný počet důležitých vitamínů a minerálů než u nás známé zelené superpotraviny jako je spirulina, chlorella a zelený ječmen. Sušené listy stromu moringa jsou na základě testů zařazeny mezi nejvýznamnější antioxidanty a s přehledem přeskočili  tradiční antioxidanty jako je zelený čaj, kurkuma nebo goji. Obzvláště vhodná je pro duševně či fyzicky náročná povolání, nebo pokud jste vegetarián, vegan, senior, cukrovkář, celiak... Vhodná je i pro kojící matky. Díky svým přirozeným vlastnostem Vám moringa doplní množství důležitých vitamínů a minerálů.

Ženšen – účinky

Působení ženšenu na lidský organismus je velmi komplexní. Vědci prokázali u ženšenu působení na oběhový systém, na centrální nervovou soustavu, na soustavu žláz s vnitřní sekrecí či na imunitní systém. Ženšen je řazen mezi tzv. adaptogeny, což jsou léčivé rostliny, které zvyšují odolnost organismu proti fyzickému či psychickému přetížení. Adaptogenní efekt ženšenu je přisuzován změnám v absorpci kyslíku tkáněmi a přechodné změně v metabolismu cukrů a tuků.

Ženšen je ve světě používán jako roborans, což jsou látky zvyšující kondici, k prevenci stresu, při neurastenii, cukrovce a je velmi oblíben jako afrodiziakum. Neurastenie je druh neurózy a projevuje se střídáním podrážděnosti a únavy, bolesti hlavy, poruchy soustředění a spánku, vegetativními obtížemi. Světová zdravotnická organizace (WHO) uvádí, že ženšen lze použít na základě klinických zkušeností cituji “jako profylaktické a regenerační činidlo pro zlepšení duševní a fyzické schopnosti, v případě slabosti, únavy, vyčerpání a ztráty koncentrace a v rekonvalescenci”(WHO Monographs on Selected Medicinal Plants).

 

Další informace

Hmotnost 0.08 kg
Katalogové číslo: 48114 Kategorie: