Čaj English Tea Shop Mama Me

109,00 

Organický bylinný čaj  se skořicí, heřmánkem, kopřivou, fenyklem, červenou řepou, pomerančem, černým rybízem a borůvkami 

Složení: organická skořice, organický heřmánek, organická kopřiva, organický fenykl, organická červená řepa, organický pomeranč, organický černý rybíz, organické borůvky

Hmotnost:  30 g

Obsahuje 20 nálevových sáčků

Příprava: 1 sáček na 300ml šálek, zalít 100°C vodou, louhovat 3-5 minut. Pro vytvoření ledového nápoje po vylouhování čaj zchlaďte v lednici nebo přidejte kostky ledu.

 

 

 

 

 

 

 

Čajová značka English Tee Shop je jednou z mála bio certifikovaných čajů na trhu, které jsou prodávány za přiměřenou cenu vzhledem k jejich kvalitě a certifikaci. Záruka certifikace Bio a Fairtrade je pro zákazníky velmi důležitá, svědčí o jednoznačné kvalitě čaje za přiměřenou cenu a zároveň potvrzuje, že farmáři, kteří čaj pěstují dostávají dobře zaplaceno, nezatěžují půdu škodlivými chemickými hnojivy, nezanechávají za sebou v podstatě žádné uhlíkové emise a tím značným dílem přispívají k udržitelnému rozvoji své oblasti.

Čajoví someliéři English Tee Shop pracují s velkou péčí na tom, aby jste si vychutnali dlouhou řadu dodávaných produktů od základního English Breakfast až po velké množství bylinkových směsí, tak, aby pro vás byla jejich konzumace skutečným požitkem.

Cílem společnosti English Tea Shop je, starat se zodpovědně o své pracovníky a pomáhat jim v jejich dalším růstu. Proto na Sri Lance zbudovali vlastní akademii pro školení a rozvoj lidí s nabídkou kurzů v práci s počítačem, manažerských dovedností ale i procvičování ve znalosti angličtiny. Cílem je vybudovat silný, sebevědomý tým a zlepšovat kvalitu života všech svědomitě pracujících lidí. Proto také hlavním heslem ETS je: LOVE CARE CHANGE.

Firma English Tee Shop je díky svému komplexnímu přístupu k práci, lidem a přírodě uznávaná po celém světě a její výrobky zařadily do svého portfolia tradiční obchodní domy věhlasných jmen jako jsou Harrods, Selfridge, Debenhams, WH Smiths, Historical Royal Palaces, Geleries Lafayette, TKMaxx nebo Homesence.

Léčivé účinky fenyklu

Fenykl se odedávna podává dětem při bolestech břicha, střevní kolice, nechutenství a zácpě. Kojícím ženám se doporučuje pít čaj s fenyklem, protože účinné látky přecházejí do mateřského mléka. Fenykl pomáhá při křečích, je močopudný a tím snižuje zadržování tekutin. Čaj s fenyklem uleví při bolestech a překyselení žaludku, po požití tučného jídla ulehčí trávení. Fenykl podporuje funkci ledvin, sleziny a jater, čistí plíce, usnadňuje vykašlávání. Nejnověji se užívání doporučuje nemocným po chemoterapii a ozařování.

Léčivé účinky kopřivy

Kopřiva čistí krev, působí proti anémii, svědčí srdci a zevnímu systému. Proplachuje ledviny, vyplavuje soli, ledvinové kamínky a písek. Kopřiva podporuje krvetvorbu, imunitní systém, pomáhá při revmatismu, dně, kožních potížích jako jsou ekzémy, lupénka, alergie, akné.

Další informace

Hmotnost 0.08 kg
Katalogové číslo: 57253 Kategorie: Štítek: