Čaj English Tea Shop Green Tee

84,00 

Organický zelený čaj bio s jasmínem a bezinkou.

Složení: zelený čaj bio (93%), květy jasmínu bio (3.25%), bezový květ bio (2%), přírodní příchuť (1.75%)

Hmotnost:  30 g

Příprava: 1 sáček na 300ml šálek, zalít 100°C vodou, louhovat 3-5 minut. Pro vytvoření ledového nápoje po vylouhování čaj zchlaďte v lednici nebo přidejte kostky ledu.

 

 

 

 

 

 

 

Skladem

Čajová značka English Tee Shop je jednou z mála bio certifikovaných čajů na trhu, které jsou prodávány za přiměřenou cenu vzhledem k jejich kvalitě a certifikaci. Záruka certifikace Bio a Fairtrade je pro zákazníky velmi důležitá, svědčí o jednoznačné kvalitě čaje za přiměřenou cenu a zároveň potvrzuje, že farmáři, kteří čaj pěstují dostávají dobře zaplaceno, nezatěžují půdu škodlivými chemickými hnojivy, nezanechávají za sebou v podstatě žádné uhlíkové emise a tím značným dílem přispívají k udržitelnému rozvoji své oblasti.

Čajoví someliéři English Tee Shop pracují s velkou péčí na tom, aby jste si vychutnali dlouhou řadu dodávaných produktů od základního English Breakfast až po velké množství bylinkových směsí, tak, aby pro vás byla jejich konzumace skutečným požitkem.

Cílem společnosti English Tea Shop je, starat se zodpovědně o své pracovníky a pomáhat jim v jejich dalším růstu. Proto na Sri Lance zbudovali vlastní akademii pro školení a rozvoj lidí s nabídkou kurzů v práci s počítačem, manažerských dovedností ale i procvičování ve znalosti angličtiny. Cílem je vybudovat silný, sebevědomý tým a zlepšovat kvalitu života všech svědomitě pracujících lidí. Proto také hlavním heslem ETS je: LOVE CARE CHANGE.

Firma English Tee Shop je díky svému komplexnímu přístupu k práci, lidem a přírodě uznávaná po celém světě a její výrobky zařadily do svého portfolia tradiční obchodní domy věhlasných jmen jako jsou Harrods, Selfridge, Debenhams, WH Smiths, Historical Royal Palaces, Geleries Lafayette, TKMaxx nebo Homesence.

Účinky Jasmínu

Jasmín je bíle kvetoucí aromatický květ z čeledi olivovníkovitých. Na světě roste 150 druhů jasmínů, vyskytuje se zejména v jihovýchodní Asii, Africe a Australii. Kromě květů do čaje se používá též aromatický olej. Jasmin obsahuje různé sloučeniny (salicylová kyselina, linalool, alkaloidy), které zodpovídají za hořkost a trpkost květů.

Zdravotní účinky má jasmín různé, v čínské medicíně, kde se pije jasmínový čaj, se uvádí následující účinky : snižování stresu a úzkosti, afrodisiakální účinky, zlepšuje pokožku, podporuje klidný spánek, zlepšuje krevní oběh, odstraňuje toxiny a infekce, zvyšuje imunitu a snižuje horečku, ochlazuje u horkosti, úpalech a úžehu, harmonizuje krevní tlak, reguluje ledviny, posiluje zrak, snižuje příznaky u menopauzy jako je pocení a návaly, zlepšuje metabolismus, je antioxidantem. A samozřejmě překrásné voní.

 

 

 

Další informace

Hmotnost 0,08 kg
Katalogové číslo: 1035 Kategorie: