Čaj English Tea Shop Chamomile & Lavender

84,00 

Organický čaj English Tea Shop Chamomile & Lavender

Složení: Organický Heřmánek 70%, organická levandule 30%

Hmotnost:  30 g

Obsahuje 20 nálevových sáčků

Skladujte na suchém a temném místě.

Pěstováno a baleno na Srí Lance

Příprava: 1 sáček na 300ml šálek, zalít 100°C vodou, louhovat 3-5 minut. Pro vytvoření ledového nápoje po vylouhování čaj zchlaďte v lednici nebo přidejte kostky ledu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skladem

Čajová značka English Tee Shop je jednou z mála bio certifikovaných čajů na trhu, které jsou prodávány za přiměřenou cenu vzhledem k jejich kvalitě a certifikaci. Záruka certifikace Bio a Fairtrade je pro zákazníky velmi důležitá, svědčí o jednoznačné kvalitě čaje za přiměřenou cenu a zároveň potvrzuje, že farmáři, kteří čaj pěstují dostávají dobře zaplaceno, nezatěžují půdu škodlivými chemickými hnojivy, nezanechávají za sebou v podstatě žádné uhlíkové emise a tím značným dílem přispívají k udržitelnému rozvoji své oblasti.

Čajoví someliéři English Tee Shop pracují s velkou péčí na tom, aby jste si vychutnali dlouhou řadu dodávaných produktů od základního English Breakfast až po velké množství bylinkových směsí, tak, aby pro vás byla jejich konzumace skutečným požitkem.

Cílem společnosti English Tea Shop je, starat se zodpovědně o své pracovníky a pomáhat jim v jejich dalším růstu. Proto na Sri Lance zbudovali vlastní akademii pro školení a rozvoj lidí s nabídkou kurzů v práci s počítačem, manažerských dovedností ale i procvičování ve znalosti angličtiny. Cílem je vybudovat silný, sebevědomý tým a zlepšovat kvalitu života všech svědomitě pracujících lidí. Proto také hlavním heslem ETS je: LOVE CARE CHANGE.

Firma English Tee Shop je díky svému komplexnímu přístupu k práci, lidem a přírodě uznávaná po celém světě a její výrobky zařadily do svého portfolia tradiční obchodní domy věhlasných jmen jako jsou Harrods, Selfridge, Debenhams, WH Smiths, Historical Royal Palaces, Geleries Lafayette, TKMaxx nebo Homesence.

Účinky heřmánku

Heřmánek vyniká svými protizánětlivými, hojivými, zklidňujícími, dezinfekčními a protialergickými účinky. Heřmánkový čaj je vhodný pro malé děti, mohou jej  využívat i kojenci. Heřmánkový čaj je vhodný popíjet zvláště pokud nás trápí trávicí obtíže, jako je nadýmání, bolest břicha a žaludku. Krom trávicího systému se heřmánek užívá i pro zklidnění a léčbu dýchacího ústrojí, především při nachlazení, rýmě a kašli, kdy lze heřmánek i inhalovat. Při bolestech v krku, dásní či zubů se  heřmánek užívá jako kloktadlo. Heřmánek uleví ženám při bolestivé menstruaci a zánětech močových cest.

Účinky levandule

Levandule je oblíbená pro své zklidňující schopnosti, které se projevují i na psychice člověka při bolestech hlavy, nervozitě, závratích, depresích, nespavosti. Člověka zároveň energizuje a pozdvihuje ducha celkovým zlepšením nálady. Na pokožku má hojivé účinky, je antiseptická, antibakteriální a protizánětlivá. Levandule podporuje tvorbu nových buněk, má regenerativní účinky. Mimo jiné ulevuje od bolesti svalů a revma.

 

 

Další informace

Hmotnost 0,08 kg
Katalogové číslo: 1037 Kategorie: