Čaj English Ten Shop Ceylon Cinnamon

84,00 

Organický bylinný čaj se skořicí, zázvorem a kardamonem 

Složení: organická skořice, organický zázvor, organický kardamon 

Hmotnost:  30 g

Příprava: 1 sáček na 300ml šálek, zalít 100°C vodou, louhovat 3-5 minut. Pro vytvoření ledového nápoje po vylouhování čaj zchlaďte v lednici nebo přidejte kostky ledu.

 

 

 

 

 

 

 

Není skladem

Čajová značka English Tee Shop je jednou z mála bio certifikovaných čajů na trhu, které jsou prodávány za přiměřenou cenu vzhledem k jejich kvalitě a certifikaci. Záruka certifikace Bio a Fairtrade je pro zákazníky velmi důležitá, svědčí o jednoznačné kvalitě čaje za přiměřenou cenu a zároveň potvrzuje, že farmáři, kteří čaj pěstují dostávají dobře zaplaceno, nezatěžují půdu škodlivými chemickými hnojivy, nezanechávají za sebou v podstatě žádné uhlíkové emise a tím značným dílem přispívají k udržitelnému rozvoji své oblasti.

Čajoví someliéři English Tee Shop pracují s velkou péčí na tom, aby jste si vychutnali dlouhou řadu dodávaných produktů od základního English Breakfast až po velké množství bylinkových směsí, tak, aby pro vás byla jejich konzumace skutečným požitkem.

Cílem společnosti English Tea Shop je, starat se zodpovědně o své pracovníky a pomáhat jim v jejich dalším růstu. Proto na Sri Lance zbudovali vlastní akademii pro školení a rozvoj lidí s nabídkou kurzů v práci s počítačem, manažerských dovedností ale i procvičování ve znalosti angličtiny. Cílem je vybudovat silný, sebevědomý tým a zlepšovat kvalitu života všech svědomitě pracujících lidí. Proto také hlavním heslem ETS je: LOVE CARE CHANGE.

Firma English Tee Shop je díky svému komplexnímu přístupu k práci, lidem a přírodě uznávaná po celém světě a její výrobky zařadily do svého portfolia tradiční obchodní domy věhlasných jmen jako jsou Harrods, Selfridge, Debenhams, WH Smiths, Historical Royal Palaces, Geleries Lafayette, TKMaxx nebo Homesence.

Účinky kardamomu

Hlavními přednostmi kardamomu je pozitivní vliv na trávení, schopnost odvodnit organismus a podpora funkce ledvin. Díky kardamonu je organismus schopen lépe trávit a vstřebávat živiny z pokrmu, což je velkým přínosem pro lidi trpících špatným zažíváním. Kardamon působí protizánětlivě a močopudně a je tedy dobrou prevencí zánětů močových cest. Pro milovníky sladkého je dobrou zprávou, že dokáže eliminovat negativní účinky cukru na naše tělo a snižuje míru překyselení. Kardamon má vliv na dýchací soustavu, funguje jako prevence astmatu, zápalu plic a dalších onemocnění dýchacích cest. Obyvatelé starověkého Egypta využívali kardamom ke zvýšení libida.

 

 

Další informace

Hmotnost 0,08 kg
Katalogové číslo: 1042 Kategorie: